"לכו הביתה": הטראש טוק של אמביד ודוראנט

כוכב פילי צחק אחרון, אך פרגן ליריבו: "רק KD יותר מוכשר ממני"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.12.21 - 08:09

לפני שבועיים בדיוק, במשחקו האחרון לפני הבידוד, קווין דוראנט שלח את פילדלפיה הביתה. הכוכב הגדול הפציץ 34 נקודות, 11 ריבאונדים ו-8 אסיסטים שסחפו את ברוקלין לניצחון 105:114 על הסיקסרס, בסיומו סימן לג'ואל אמביד וחבריו לרדת מהפרקט שלו. הלילה (בין חמישי לשישי) דוראנט חזר לאותו פרקט בברקליס סנטר, שוב נגד פילי, אלא שהפעם אמביד היה זה שצחק אחרון.

בתום קרב נהדר בו דוראנט קלע 33 ואמביד 34, פילדלפיה ניצחה 102:110 את הנטס. שני הסופרסטארים נקלעו ל"טראש טוק" לקראת הסיום, מה שגרר עבירה טכנית לכל אחד, וברגע שנשמע הבאזר אמביד צעק אל עבר המארחים: "לכו הביתה!". KD מיד הסתכל לאחור, חייך וזקף את אגודליו במקום לגשת לסנטר האימתני.

במסיבת העיתונאים, השניים הבהירו כי כל מה שנאמר ביניהם היה ברוח ספורטיבית לחלוטין. "ג'ואל לא חצה את הגבול", אמר דוראנט. "כל משחק בינינו הוא כזה, אפילו באולסטאר. אנחנו כל כך מעריכים אחד את השני, שהאש התחרותית שבנו פשוט יוצאת החוצה".

אמביד ענה: "ברוקלין זאת הקבוצה הכי טובה במזרח, אני מכבד אותם ואת דוראנט. זאת הייתה התשובה שלי להתנהגות שלו במשחק הקודם, החזרתי לו. יש בינינו הרבה כבוד הדדי. אני תמיד אומר לאנשים שאם יש שחקן אחד בעולם שיותר מוכשר ממני, זה ללא ספק דוראנט. אני מעריץ את המשחק שלו". הסיקסרס סופרים שלושה ניצחונות רצופים והם מחזיקים במאזן 1:6 בשבעת משחקי החוץ האחרונים שלהם, כאשר באותם משחקים ממוצע הנקודות של אמביד עומד על לא פחות מ-36.