"כמו דוקטור ג'יי": צפו בריחוף של מובלי

סל אדיר של הרוקי גרר תגובה ויראלית מקוזמה. רונדו בדרך לקאבס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.12.21 - 08:49

אוון מובלי אמנם ירד מנוצח הלילה (בין חמישי לשישי) מהפרקט בוושינגטון, אבל הוא לפחות יכול להיות מעודד מכך שהמהלך של המשחק רשום על שמו. שש דקות בלבד בתוך ההפסד 110:93 של קליבלנד בבירת ארצות הברית, הרוקי המוכשר שלה קלע סל שלא רואים כל יום, ובמיוחד לא משחקן בגובה 2.13 מ'.  

אחרי חוסר תקשורת בין דני אבדיה לקורי קיספרט, מובלי זיהה נתיב פנוי לטבעת כשבצבע חיכה לו אחד החוסמים הטובים בליגה בדמותו של דניאל גאפורד. הפאוור פורוורד/סנטר תפס את הכדור ביד אחת (ביד שמאל, החלשה שלו) ועם ריחוף אקרובטי א-לה דוקטור ג'יי סיים את ה'לייאפ' בצד השני של הטבעת והניח שתי נקודות מרשימות במיוחד. קייל קוזמה שראה את המהלך מקרוב העריך את מה שהוא ראה ונתן כיף לכוכב הצעיר, מה שמהר מאוד הפך לוויראלי.

בחשבון הטוויטר של הקאבס נכתב: "יש משהו שמובלי לא יכול לעשות?", בזמן שבעמודים אחרים ברשת ערכו השוואה מדויקת בין המהלך הזה לכאלו של ג'וליוס ארווינג האגדי, הרבה לפני שמובלי היה בתכנון. אגב, מי שבקרוב יחלק למובלי לא מעט מסירות יהיה ראז'ון רונדו, לאחר שדווח הלילה כי הרכז הוותיק קרוב לעבור בטרייד מלוס אנג'לס לייקרס. זאת לאחר שריקי רוביו סיים השבוע את העונה ובכך הצטרף לגארד נוסף של הקבוצה, קולין סקסטון.