"דני אבדיה לא יעבור לדטרויט תמורת גרנט"

דיווח: וושינגטון בונה על הישראלי. וגם: ערב המורשת היהודית נגד OKC

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 10:06
תחילת כתבה

השבוע דווח ב"את'לטיק" כי וושינגטון מעוניינת בשחקנה המוכשר של דטרויט, ג'רמי גרנט, מה שהעלה את השאלה המתבקשת - "איזה פורוורד יעשה את הדרך ההפוכה לפיסטונס?". ובכן, לפני הניצחון 118:122 של הוויזארדס על אוקלהומה סיטי הלילה (בין שלישי לרביעי), בו אבדיה קלע 7 נקודות ב-18 דקות, כתב הקבוצה קווינטון מאיו שפך אור על הסיטואציה.

"וושינגטון מנסה לצרף את גרנט בלי להעביר בטרייד את דני או את רוי האצ'ימורה", דיווח מאיו, שטען: "אני חושב שזה יכול לצאת לפועל". השניים נבחרו במקום התשיעי של דראפט 2019 ו-2020, כך שבהחלט בונים עליהם. בהנחה שהישראלי והיפני יישארו בבירת ארצות והפורוורד בן ה-27 יגיע לקפיטל וואן ארנה, אחד מהשחקנים הבאים ייאלץ לעזוב, על מנת לדלל את הרוטציה: דאוויס ברטאנס, קנטוויוס קולדוול פופ או קורי קיספרט. לאור היכולת האחרונה של קייל קוזמה, הוא יישאר בבירה. ספנסר דינווידי, אגב, אמר הלילה: "זה יהיה מיוחד לראות את אבדיה, האצ'ימורה וקוזמה ביחד בו זמנית על הפרקט".

אם הג'נרל מנג'ר של הוויזארדס טופי שפרד יצליח להנחית את גרנט, ווס אנסלד ג'וניור יקבל פורוורד ורסטילי שיכול לבלוט בשני צדי המגרש. אחרי ששימש בעיקר כשומש מצוין בדנבר, גרנט עבר לדטרויט בקיץ 2020 ומאז הוא עומד על למעלה מ-20 נקודות למשחק.

הלילה של אבדיה אולי לא היה מיוחד מבחינה מקצועית, אך הוא בוודאי לא היה לילה רגיל. לכבוד הישראלי, הוויזארדס ערכו ערב מורשת יהודית. כחלק מהחגיגה, שלל אוהדים ישראלים ויהודים נכחו ביציעים, חולקו חולצות בעברית של המועדון, כיפות עם הלוגו של הוויזארדס, נשמעו שירים וריקודים ישראלים, ערכו 'שאלות ותשובו'ת עם אבדיה בסיום ועוד. המיטב לפניכם>>