"בניגוד להאצ'ימורה וברטאנס, אבדיה שומר"

בוושינגטון ניתחו: "יקבל חסד". צפו בחסימה האדירה שספג מהמפטון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 18:18

זה היה ערב נוסף לא פשוט לדני אבדיה. הישראלי של וושינגטון וויזארדס שיחק הלילה (בין רביעי לחמישי) 19 דקות וסיים עם 5 נקודות (2 מ-4 מהשדה, 0 מ-1 משלוש, 1 מ-1 מהעונשין), 5 אסיסטים, 2 ריבאונדים, 2 חטיפות ואיבוד בניצחון קבוצתו על אורלנדו מג'יק.

בכל אופן, בזמן שהוא עצמו חווה תקופה פחות טובה, בארה"ב ממשיכים לעסוק במעמד של אבדיה ברוטציה של וושינגטון וויזארדס, זאת בצל החזרה של רוי האצ'ימורה לפעילות. "אבדיה הופך למגן מצוין והוא מרוויח אמון מצוות האימון שלו ומחבריו. אני חושב שזה יעבוד נהדר מבחינתו להמשך", ניתח צ'ייס יוז, כתב NBC.

"זה נכון שיש הרבה שחקנים עכשיו על המשבצת שלו בוושינגטון", המשיך, "למעשה, מלבד לבראדלי ביל לאף אחד אין מקום מובטח ברוטציה שלהם, מה שעובד טוב עבור אבדיה זה שהוא יודע להגן, ואם תסתכל על השאר - רוי האצ'ימורה, דאוויס ברטנס וקורי קיספרט, אתה תראה שנקודות החוזקה שלהם הן התקפיות, אז כל עוד הוא ימשיך להגן - ווס אנסלד ג'וניור ימשיך לתת לו חסד".

הנציג הישראלי ב-NBA למד הלילה פעם נוספת שהחיים בליגה הטובה בעולם לא קלים בכלל. הפורוורד כבר חשב שהוא בדרך הבטוחה ל"קרש סל" כשקיבל את הכדור במגרש הפתוח בשניות הסיום של הרבע השלישי, אלא שמאחוריו עלה הגארד האתלטי של אורלנדו, אר ג'יי המפטון ועם ביצוע מרשים הנחית את הכדור בחזרה לקרקע, לצערו של הישראלי. צפו במהלך בנגן הווידאו למעלה >>

אגב, במהלך הלילה אבדיה לא היה היחיד לחוות את נחת זרועו של המפטון, שעוד קודם לכן, במהלך הרבע השני עלה לדאנק מרשים במיוחד על אחד החוסמים הטובים נכון להיות בליגה, דניאל גאפורד. צפו במהלך בציוץ המקושר למטה >>