קאם רדיש עבר לניו יורק, קווין נוקס להוקס

אטלנטה תקבל בחירת סיבוב ראשון כחלק מהטרייד, סולומון היל עובר גם כן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 18:48
קאם רדיש. משנה מקום משנה מזל? (Getty)
קאם רדיש. משנה מקום משנה מזל? (Getty)

תגיות: NBA

תחילת כתבה

עונת הטריידים ב-NBA מעלה בהדרגה קצב והיום (חמישי) ניו ורק ואטלנטה ביצעו טרייד קטן לפי אדריאן ווז'נרובסקי מ-ESPN. במסגרת הטרייד, קאם רדיש בן ה-22, סולומון היל ובחירת סיבוב שני ב-2025 (מברוקלין) יעברו לניו יורק, בעוד קווין נוקס ובחירת סיבוב ראשון השנה (ששייכת לשרלוט) יעברו לאטלנטה.

בכך שני השחקנים שנבחרו בבחירות גבוהות בשנים האחרונות מחליפים קבוצות. עד כה העונה נוקס קולע 3.6 נקודות ב-8.5 דקות (ושותף ב-13 משחקים בלבד), בעוד רדיש קלע 11.9 נקודות (40.2% מהשדה, 37.9% מהשלוש) ב-34 משחקים עבור ההוקס. שתי הקבוצות בתחתית המזרח, כאשר אטלנטה במאזן שלילי של 23:17 בעוד ניו יורק במאזן 21:21.

במקביל, התברר כי פציעתו של דמיאן לילארד עשויה להיות טובה משחשבו. בניגוד להערכות המוקדמות במסגרתן נמסר כי הוא יעבור הערכה מחדש אחרי 6-8 שבועות, לילארד צפוי לעבור אותה בעוד 5-6 שבועות. השחקן עבר את הניתוח ואמר כי הוא מרגיש טוב. פורטלנד עדיין מעוניינת לבנות סביב השחקן לפי ווז'.

בנוסף לכך, שאקיל אוניל מכר את החלק הקטן שלו בבעלות על סקרמנטו קינגס. שאק, שכזכור הדיח את הקינגס בגמר המערב של 2002, מכר את חלקו בקבוצה בעקבות חוקי הליגה שדורשים מבעלי חברות הימורים לא להחזיק בקבוצות NBA. אוניל צפוי להיות מעורב בפרויקט חדש שקשור להימורי ספורט בארה"ב.

קווין נוקס. יקווה לקבל תפקיד גדול יותר באטלנטה (Getty)
קווין נוקס. יקווה לקבל תפקיד גדול יותר באטלנטה (Getty)