"אבדיה או האצ'ימורה יצטרכו להיכלל בעסקת סאבוניס"

וושינגטון תנסה להחתים את הסנטר, הישראלי יעבור לאינדיאנה בחלון הטריידים?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.22 - 07:00

תגיות: דני אבדיה

אחרי העלה חשש אצל כל חובבי ה-NBA הישראלים שעוקבים אחריו, דני אבדיה חזר הלילה (רביעי לחמישי) לרוטציה של וושינגטון בהפסד לברוקלין נטס נטולת קווין דוראנט. אבדיה אמנם קלע 13 נקודות, אבל הוא לא הצליח למנוע 119:118 דרמטי מול הנטס וקיירי ארווינג.

ולמרות שאבדיה חזר לעצמו, לפחות מבחינה מספרית, הדיבורים על כך שייכלל בטרייד אפשרי נמשכים. "אני צופה שוושינגטון תתקרב לתאריך היעד של הטרייד דדליין באגרסיביות, כשהם מכוונים לכוכב הגדול של אינדיאנה, דומנטאס סאבוניס", טען העיתונאי קוונטין מאיו. "הוא 'קיבל את האישור של ביל' בגלל סט הכישורים שלו, ההתאמה האפשרית למערכת של ווס אנסלד ג'וניור, גמישות החוזה והגיל. האצ'ימורה או אבדיה יצטרכו להיכלל בעסקה, כמו גם בחירות דראפט".

וחזרה למשחק. אבדיה, כהרגלו, שוב קיבל מחמאות על ההגנה - כשהפעם עמד ג'יימס הארדן בצד השני: "דני אבדיה שיחק הרבה יותר ממה ששיחק מול פילדלפיה - והוא שיחק טוב, למרות שהסתבך בעבירות בגלל שהארדן עבר אותו כמה פעמים כשחדר אל הטבעת. הוא השיג כמה עצירות על הארדן ושחקנים אחרים, וכשספנסר דינווידי לא היה על הפרקט - בלייר (המאמן הזמני) הלך איתו ועם בראדלי ביל".

גם המאמן בפועל, ג'וזף בלייר, שמחליף את ווס אנסלד ג'וניור על הקווים עד שזה יחלים מקורונה, החמיא לאבדיה בסיום ההפסד: "חשבתי לפני המשחק שדני יהיה מאצ'אפ טוב מול הארדן, וכך היה. הוא עשה עבודה טובה".