"הגיע הזמן!": סטף קרי חגג את סל הניצחון

קר: "אמרתי לשחקנים לזוז לו מהדרך". צפו בצלף מתמוגג בשידור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.22 - 11:09

צפו בכל סלי הניצחון של קרי בנגן הווידאו למעלה>>

סטף קרי נכנס ל-NBA בשנת 2009, ומאז, הודות להרבה עבודה ואלפי פעמים בהם הכדור הכתום צלל אל תוך הרשת - הוא הפך לקלע הגדול בכל הזמנים. אולם, רק הלילה (בין שישי לשבת) קרי קלע את סל הניצחון הראשון שלו בקריירה עם הבאזר.

"הגיע הזמן (שאקלע 'באזר ביטר'), זה הראשון שלי!", אמר קרי שמיד אחר כך שחרר צעקה בשידור חי. בחזרה למה שקרה על הפרקט: בעיצומה של דרמה בין גולדן סטייט ליוסטון כשלוח התוצאות הראה 103:103 ועל השעון נותרו 5.1 שניות, קרי הרקיד את קווין פורטר ג'וניור ועם 'סטפ-בק' מושלם נעץ את הסל מחצי מרחק שסידר ניצחון 103:105 ונתן את האות לחגיגות בצ'ייס סנטר. את המשחק הכוכב סיים עם 22 נקודות ו-12 אסיסטים.

לא מעט לחץ השתחרר עם הסל הזה. חוץ מהעובדה שגולדן סטייט הייתה קרובה לספוג את הפסדה השביעי ב-10 משחקים, קרי פתח את העונה בסערה והיה הפייבוריט המובהק לתואר ה-MVP, אבל הוריד הילוך (ראסל ווסטברוק קולע באחוזים גבוהים ממנו מהשדה העונה) וראה עוד ועוד כוכבים מצטרפים אליו ויש שיגידו גם עוקפים אותו במירוץ לתואר הנחשק. אפילו נגד הרוקטס קרי פתח את המשחק עם 1 מ-10 מהשדה (סיים עם 29%) ובעט בכיסא על הספסל כתוצאה מהעצבים, אך עושה רושם שלפחות הפעם זה עשה לו רק טוב.

"לפעמים צריך להוציא החוצה את מה שמרגישים בפנים", אמר הצלף. "אני אוהב את המשחק, את חבריי לקבוצה ולפעמים כשלא הולך אתה חייב למצוא את הדרך שתעורר אותך". סטיב קר אמר: "בשבועות האחרונות הצגנו יכולת חלשה וגם סטף לא היה במיטבו. אני חושב שהאלמנט הכי פחות מוערך אצלו זה האש התחרותית שנמצאת בתוכו". למרות האחוזים הרעים, לקר לא היה ספק מה יהיה התרגיל האחרון: "אמרתי לשחקנים, תנו את הכדור לסטף וזוזו לו מהדרך".

אגב, זה היה ה'באזר ביטר' הראשון של הווריירס מאז סל הניצחון של אנדרה איגודלה נגד אטלנטה ב-3 בינואר 2014. מי שהיה חתום על האסיסט לפני שמונה שנים, הוא קרי.