"ג'ורדן ופיפן לא ידברו לעולם יותר"

צ'ארלס אוקלי, חברם של הצמד משיקגו, הסביר: "לא נתנו לפיפן מספיק קרדיט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 19:13
זה נגמר ביניהם? ג'ורדן ופיפן בימים יפים יותר (GETTY)
זה נגמר ביניהם? ג'ורדן ופיפן בימים יפים יותר (GETTY)

ההידרדרות ביחסים בין מייקל ג'ורדן וסקוטי פיפן הגיעה לשיאה לאחר פרסום הסדרה התיעודית "הריקוד האחרון", שבה עסקו ב-6 האליפויות של שיקאגו בולס הגדולה בשנות ה-90. פיפן טען שמגיע לו הרבה יותר קרדיט על הזכיות בניגוד למה שהראו בסדרה והוא אף אמר שג'ורדן השתמש ב"ריקוד האחרון" על מנת להראות למעריצים צעירים שהוא טוב יותר מלברון ג'יימס. מי ששיחק עם השניים בתחילת דרכם בבולס, צ'ארלס אוקלי טוען שהריב בין השניים לא יפתר לעולם.

בפודקאסט של ביל סימונס אוקלי נשאל האם השניים יחזרו לדבר לדעתו וענה: "לא, אני חושב שזה נגמר ביניהם. זה לא היה משהו מההתחלה". לפי אוקלי, הסדרה גרמה לפיפן לטעם רע כשהוא הרגיש שהכל נע סביב ג'ורדן ופחות סביבו, כפי שלטענתו היה צריך להיות: "אני חושב שהם נתנו לדניס רודמן יותר מקום מאשר לפיפן או לסטיב קר למשל".

"סקוטי פיפן מרגיש שבלעדיו ג'ורדן לא היה מצליח בכלל להגיע לשש הטבעות האלו", המשיך אוקלי. פיפן בעצמו טען בשנה האחרונה שהסדרה הדקומנטרית לא שמה מספיק דגש על שאר הסגל: "הם היללו את מייקל ג'ורדן מבלי לתת לי או לחברינו לקבוצה אפילו קצת ממה שמגיע לנו", הוא טען בספר שהוציא.

כאשר אוקלי נשאל האם ג'ורדן יגיב לדברים שפיפן אמר כנגדו הוא השיב: "הוא פשוט ימשיך לעשות את מה שהוא עושה, שזה לשחק גולף, לצאת לדייג, להירגע ולעשן סיגרים".

חושב שהם לא ידברו לעולם יותר. אוקלי במדי שיקאגו (GETTY)
חושב שהם לא ידברו לעולם יותר. אוקלי במדי שיקאגו (GETTY)