"חוץ מבראדלי ביל, כולם זמינים לטרייד"

זאק לואו מ-ESPN: "הארל ודינווידי הם השמות הבולטים שוושינגטון מציעה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.22 - 09:10

תגיות: דני אבדיה

וושינגטון וויזארדס ממשיכה להתבונן אל עבר הטרייד דד ליין. הקבוצה מהבירה עדיין מתאוששת מההפסד ההיסטורי לקליפרס בו איבדו יתרון של 35 נקודות, כשברור שלהשפלה תהיה השפעה על העתיד.

בארה"ב ממשיכים להעריך שהקבוצה של ווס אנסלד ג'וניור תבצע שינויים, כשבפודקאסט של זאק לואו נטען גם כן שמתבצעים מהלכים מאחורי הקלעים. "למעשה, מלבד בראדלי ביל אין שחקן שהוא לא זמין לטרייד מבחינת וושינגטון", לואו טען, "השמות שוושינגטון הכי מדברת עליהם בשלב זה הם מונטרז הארל וספנסר דינווידי".

"ההנחה שלי זה שבראדלי ביל יחתום על חוזה מקסימום של 5 שנים והקבוצה תתייעץ איתו על השחקנים שיצטרפו", זאק לואו הוסיף "השם החם מבחינת הוויזארדס הוא דומנטאס סאבוניס. הוא השחקן הפנוי הטוב ביותר שמתאים גם לוושינגטון".

בובי מארקס, חברו לפודקאסט של זאק לואו, ניסה לנבא על טרייד אפשרי שינחית את סאבוניס בווישנגטון: "סאבוניס וג'רמי לאמב בשביל דני אבדיה, קנטביוס קלדוול-פופ, קייל קוזמה ובחירת סיבוב ראשון ב-2025, נשמע כמו עסקה טובה לשני הצדדים".

"הרבה מחברי לקבוצה נאבקים על דקות", בראדלי ביל סיפר אתמול בראיון ל-NBC, "הם מנסים לשרוד בקבוצה ובליגה. מנסים לא להיות אלה שעוברים בטרייד, אולי לקבל חוזה אחר, וזה משפיע על איך שאנחנו משחקים".

"כולם נלחמים על העתיד שלהם". מצב לא בריא, ביל (getty)
"כולם נלחמים על העתיד שלהם". מצב לא בריא, ביל (getty)