בוורלי: "פול הוא קונוס, לא יודע לשמור"

צפו. הגארד של מינסוטה תקף את הרכז של הסאנס: "אני רגוע לפני משחק נגדו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.22 - 17:48

פטריק בוורלי כבר ידוע כאחד האנשים השנויים ביותר במחלוקת ב-NBA. לגארד של מינסוטה היו מספר תקריות בעבר, חלקן גם העונה, בהן הוא נכנס מתחת לעור של שחקנים יריבים בצורה יעילה, שמוציאה את רוב שחקני הליגה מכליהם. בריאיון שערך היום (שני), בוורלי התארח בתכנית "גט אפ" של רשת ESPN, שם הוא יצא במתקפה אישית וישירה נגד כריס פול והפיניקס סאנס, שסיימו את דרכם בפלייאוף הלילה.

"אי אפשר לעקוב אחרי פיניקס כל השנה ולהגיד כמה הם היו מצוינים ואז אחרי אתמול לא להגיד כלום", אמר בוורלי, "הם שיחקו אתמול עם קבוצה מצוינת והפסידו, וזה כי הפלייאוף זה חיה אחרת לגמרי. אי אפשר להסתכל על יכולת במהלך העונה ואז לחשוב שהיא תמשיך גם בפלייאוף. מה הלך להם לא טוב אתמול? הם ספסלו את האדם הלא נכון, הם היו צריכים לספסל את כריס פול ברגע שהיריבה הבינה איך לשמור עליו".

"האם כריס הולך להיות חבר בהיכל התהילה? אין ספק", המשיך בוורלי, שדאג לדבר גם על איך תופסים את פול ב-NBA, "האם שחקנים הולכים לישון מוקדם לפני שהם משחקים נגד פיניקס? ממש ממש לא. לפני משחק נגדם אני אלך למסעדה, אשתה קצת יין. לפני משחקים נגד סטף קרי, אני אלך לישון בשמונה בערב ואסגור את הטלפון".

"אף אחד בליגה לא חושב על כריס פול כשמשחקים נגד הסאנס. הוא מקבל את כל השריקות הקטנות מהשופטים. עבירה שאני עושה לא תישרק אם כריס עשה אותה. ההגנה שלו? הוא פשוט לא יכול לשמור על אף אחד, ההגנה שלו חלשה, זה ידוע. אנחנו קוראים לו קונוס בליגה. הגיע הזמן לבקר את האנשים שצריך לבקר".

בין פול ובוורלי קיימת יריבות כבר כמה זמן, כשהמפגשים בין השחקנים על הפרקט בדרך כלל מסתיימים בעבירות טכניות והרחקות. לבוורלי היו יריבויות עם שחקנים נוספים במהלך הקריירה שלו, אבל נראה כאילו זו עם פול היא המרה ביותר, בנוסף לכך שהיא החדשה ביותר.