אמארה סטודמאייר: "קיירי? עזבתי את הנטס בגלל השבת"

הסנטר לשעבר על השמועות שדיבר נגד הכוכב: "למה שאבקר מישהו שכל כך דומה לי?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.22 - 09:44

אחרי שנתיים כעוזר מאמן לפיתוח שחקנים בברוקלין נטס, אמארה סטודמאייר הודיע בשבוע שעבר שהוא עוזב את הקבוצה. אך למרות הדיווחים, אקס מכבי תל אביב והפועל ירושלים מכחיש שהמהלך קרה בעקבות ביקורת שמתח על קיירי ארווינג, ובסרטון שפרסם ברשתות החברתיות טען שהסיבות לכך היו שונות לחלוטין.

"ראיתי שפורסמו ידיעות על זה שעזבתי את הנטס ומתחתי ביקורת על קיירי בדרך החוצה, אבל זה לא המקרה", הבהיר הסנטר לשעבר. "דיברתי עם סטיב נאש, הייתה לנו שיחה טובה, ואמרתי שאני לא יכול להתפתח כמאמן כי אני לא עובד בשבת, ותפקיד אימון דורש ממך להיות שם במשרה מלאה. לא יכולתי להמשיך להתפתח כמאמן בגלל זה, ולכן לא רציתי להמשיך".

סטודמאייר הציג גם את הצד שלו עם הקבוצה: "הנטס כארגון רוצים עובדים במשרה מלאה, וזה מובן לחלוטין בעיניי. יש הבנה מוחלטת בינינו. זה ארגון נהדר. שון מרקס ואני חברים טובים, סטיב נאש ואני חברים טובים וכל הצוות מורכב מאנשים נהדרים. הייתה לי חוויה מדהימה ותקופה יפה. הייתי שם שנתיים, הקרבתי זמן רחוק מהמשפחה ועדיין יכולתי להיות מחויב".

מי שנבחר שש פעמים לאולסטאר דחה את הטענות שביקר את קיירי ארווינג: "למה שאני אבקר מישהו שדומה לי? גם אני צם במהלך העונה בגלל יום כיפור, גם לי יש גישה דתית, גם אני אקטיביסט בעד הקהילה האפרו אמריקאית. אז למה שאבקר מישהו שכל כך דומה לי? התקשורת מנסה להפנות את המילים שלכם נגד החברים או הארגון שלכם, כדי לקבל יותר חשיפה וכניסות. אני לא אאפשר לזה לקרות, לא נגד קיירי ולא נגד הנטס. אתם יכולים לשכוח מזה".