"הוא פשוט זקן מריר": דוראנט נגד בארקלי

צפו באמירות של הפרשן שעצבנו את כוכב הנטס והצביעו בסקר: האם הוא צודק?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.22 - 09:31

רבות מדובר ב-NBA על המורשת שהשחקנים בליגה הטובה בעולם משאירים מאחוריהם. בנוסף לוויכוחים המתמידים על מי הטוב בהיסטוריה ומי הטוב בדורנו, גם שאלות כאלה ואחרות עולות בנוגע לאליפויות של השחקנים הבכירים בליגה. כך קרה גם במקרה של צ'רלס ברקלי, שבימים האחרונים התבטא בתקשורת האמריקאית נגד קווין דוראנט.

"הוא יהיה חייב לזכות באליפות כשחקן מוביל כדי לקבל כבוד מהוותיקים", אמר בארקלי בריאיון ב-ESPN, "הוא הצטרף לווריורס, שכבר זכו באליפות. אני לא מזלזל, זו האמת פשוט. עד אז, לא ניתן לו את הכבוד, שגם כנראה מגיע לו". כמובן שהכוכב של ברוקלין, כהרגלו, לא נשאר חייב.

בציוץ שפרסם בטוויטר, עקץ דוראנט את בארקלי בחזרה: "זה מגוחך. אנלוגיה נוראית מזקן מריר שלא יכול לקבל את העובדה שאנחנו עושים היום יותר כסף ממה שהם עשו. זה רק תזמון, צ'אקי. אל תשנא את השחקן". אם לשפוט לפי סאגות נוספות שהתרחשו בין שחקני NBA עכשוויים ומקביליהם שנהפכו לפרשנים, דוגמת שאקיל אוניל ובן סימונס, נראה כאילו גם בארקלי לא יישאר חייב עוד הרבה זמן.

דוראנט רשם העונה 29.9 נקודות למשחק במדי ברוקלין, תוך שהוא מוסיף 7.4 ריבאונדים ו-6.4 אסיסטים ב-51.8 אחוז מהשדה. עם זאת, הוא ואסופת הכוכבים של נטס סיימו את דרכם בפלייאוף העונה כבר בסיבוב הראשון, לאחר שספגו סוויפ כואב מבוסטון.