"ים מדר השתפר מאוד על הפרקט ומחוצה לו"

לפני ליגת הקיץ, עוזר ה-GM של בוסטון החמיא לישראלי: "עשה צעד אמיץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.22 - 07:45

אין ספק שהעונה האחרונה היתה משמעותית מאוד עבור ים מדר. מה שהחל בתור השתתפות בליגת הקיץ של ה-NBA, המשיך בחתימה בפרטיזן בלגרד ואימונים תחת אחד מגדולי המאמנים בכדורסל האירופי - ז'ליקו אוברדוביץ'.

מי שעדיין מחזיקה בזכויות על מדר בן ה-21 היא בוסטון סלטיקס, שעוקבת בדריכות אחר מצבו של הישראלי בסרביה. בגיל 21, ועם ממוצע של 7.4 נקודות, 2.3 ריבאודים ו-2.2 אסיסטים למשחק בשורות פרטיזן, הגארד ממשיך לעורר עניין אצל הירוקים. אגב, המספרים של מדר השתפרו בששת המשחקים האחרונים בקבוצה, עם 11.7 נקודות למשחק ו-60.9% מהשדה.

ביממה האחרונה התבטא עוזר ה-GM של הסלטיקס, אוסטין איינג', שסיפר כי סגנית אלופת ה-NBA בהחלט עוקבת אחריו ומתרשמת מהשנה שעבר באירופה. "זו היתה חוויה ששיפרה אותו מאוד, על הפרקט ומחוצה לו", אמר איינג'. "הוא היה סיפור גדול בישראל כשהוא גדל וזה היה אמיץ מאוד מצידו לצאת החוצה ולדחוף את עצמו. לדעתי זה היה נהדר עבורו", הוסיף.

מדר, שיצטרף לסגל נבחרת ישראל לקראת צמד המשחקים נגד פולין ואסטוניה במוקדמות הגביע העולמי, צפוי לקחת חלק בליגת הקיץ - שם ינסה שוב להרשים את מקבלי ההחלטות בבוסטון כי יש לו מקום ב-NBA.

ים מדר. בבוסטון התרשמו (GETTY)
ים מדר. בבוסטון התרשמו (GETTY)