חזר לעבוד בכל הכוח: המהפך של זאיון

כשברקע שאלת חוזה המקסימום, הכוכב ממשיך בהתאוששות. יפתח את העונה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.22 - 15:41

חזר לעבוד בכל הכוח. במהלך השנה האחרונה ובכלל מאז שהגיע לליגה, הספקות לגבי זאיון וויליאמסון, הכשירות שלו והמשקל שלו מעסיקות אנשי ואוהדי כדורסל רבים. במהלך העונה האחרונה, שבה הוא לא שיחק בכלל, הגיעו דיווחים על כך שהבחירה מספר 1 בדראפט 2019 הגיע למשקל של כ-135 ק"ג. לפני כחודש הודיעו בניו אורלינס כי הוא רשאי לחזור לאימונים מלאים לקראת העונה הבאה, ולפי תמונות וסרטונים מהימים האחרונים נראה שהוא בהחלט במצב טוב יותר.

לפי הדיווחים בארה"ב, הכוכב של הפליקנס עבד קשה בשבועות האחרונים, כאשר על המדף עומדת התהיה אם להציע לו חוזה מקסימום, על אף הבעיתיות בכל הקשור למצבו הבריאותי. הסרטון שפרסם זאיון בהחלט יכול להלהיב את אוהדי ניו אורלינס, שראו את קבוצתם מודחת בסיבוב הראשון בפלייאוף האחרון ע"י פיניקס.

אם יש משהו שאנחנו יודעים בכל הקשור למצבו של זאיון זה שאנחנו בעצם לא יודעים שום דבר. אך עם כל הספקות, המוצדקות יש לומר, צריך לזכור שמדובר במפלצת אתלטית ופיזית ברמות הכי גבוהות שהיו אם הוא אכן בריא. בעונתו השנייה בליגה, שבה הוא שיחק 61 משחקים, העמיד זאיון ממוצעים של 27 נקודות, 7.2 ריבאונדים, 3.7 אסיסטים ו-61.1% מהשדה וגם נבחר לאולסטאר.

אוהדי הפליקנס יכולים להיות נרגשים במיוחד לקראת העונה החדשה, כי אם וכאשר זאיון יצטרף חזרה לקבוצתו, היא צפויה להיראות אחרת לגמרי מאיך שנראתה במשחקו האחרון. מלבד ברנדון אינגרם, זאיון לא שיחק עם ארבעת השחקנים המובילים הבאים ברוטציה של הקבוצה, סי ג'יי מקולום, יונאס ואלנצ'יונאס, דבונטה גרהאם והרב ג'ונס הצעיר.