"גרין ידרוש מהווריירס חוזה מקסימום"

דיווח: דריימונד מעוניין ב-164 מיליון דולר, גולדן סטייט לא מוכנה לשלם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.22 - 19:02

אלופת ה-NBA הטרייה, גולדן סטייט ווריירס, ממשיכה להתכונן לעונה הבאה. אחד משחקניה הבולטים ביותר, דריימונד גרין, עומד לחתום על הארכת חוזה ודורש סכום יקר במיוחד לפי דיווח היום (חמישי) ב"אתלטיק".

גרין מתכנן לדרוש 164 מיליון דולר ל-5 שנים, תקופה בסיומה יהיה בן 37. הפאוור פורוורד ששיחק בגולדן סטייט בכל הקריירה קלע בעונה האחרונה 7.5 נקודות עם 7.3 ריבאונדים, 7 אסיסטים, 1.3 חטיפות ו-1.1 חסימות במשחק.

הווריירס לא מתכננים להציע לגרין מקסימום וכעת אין למעשה הארכת חוזה, בהתחשב בכך שחוזהו של גרין מסתיים ב-2023/24. גרין יכול להפוך לשחקן חופשי ב-2022/23. כעת לא ברור איך גרין יגיב, והאם השחקן שכל כך מזוהה עם הלוחמים יכול לעזוב את גולדן סטייט.

בקבוצה חוששים איך סטפן קרי יגיב אם גרין לא ימשיך, ומאמינים ששלושת כוכבי גולדן ידרשו להמשיך אחד השני (קרי, גרין וקליי תומפסון). תשלום המיסים של הקבוצה, הגבוה ב-NBA, עלול לזנק אם דריימונד יחתום על חוזה מקסימום.

במקביל, גולדן סטייט מתכננת להאריך את חוזהו של אנדרו וויגינס שצפוי לקבל גם הוא חוזה מקסימום. קובצות ינסו להציע לו סכום של כ-35 מיליון דולר, ולא ברור כמה גולדן תוכל להציע וכמה ישפיע חוזה הטלוויזיה החדש. ג'ורדן פול יכול לחתום על הארכת חוזה באוקטובר ויכול לקבל יותר מ-100 מיליון דולר ל-4 שנים.