"ארה"ב של 2012 הייתה מנצחת את הדרים טים"

איגודלה מאמין בקבוצתו מלונדון: "הפעם היחידה שג'ורדן היה מפסיד". הצביעו בסקר למנצחת שלכם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.22 - 12:25
(Getty, Streeter Lecka)
(Getty, Streeter Lecka)

נבחרת ארצות הברית של 1992 או נבחרת ארצות הברית של 2012? בימים אלו מציינים 30 שנה ל"דרים טים" המיתולוגית מאולימפיאדת ברצלונה, אך גם עשור לחבורה המוכשרת בהובלתם של לברון ג'יימס, קובי בראיינט, קווין דוראנט וכרמלו אנתוני מאולימפיאדת לונדון.

אנדרה איגודלה, שהיה חלק מסגל ארה"ב ב-2012, סיפק הצהרה מעניינת למדי בפודקאסט "פוינט פורוורד" עם אוון טרנר: "היינו מנצחים את הדרים טים של 2012, למרות שהיה להם את מייקל ג'ורדן". השניים הגיעו לשוחח על כך לאחר שהתייחסו לאמירה של דריימונד גרין, שטען כי גולדן סטייט של 2017 הייתה מנצחת את שיקגו של 1996.

"שיקגו 96' הייתה מנצחת", טען איגודלה, למרות ששיחק באותה קבוצה של הווריירס. "אני אפילו לא מתווכח כי תמיד אבחר את הקבוצה בה ג'ורדן משחק. הפעם היחידה שהוא היה מפסיד הייתה במשחק של הדרים טים מול הנבחרת שלנו ב-2012".

הסגל של 1992: מייקל ג'ורדן, מג'יק ג'ונסון, צ'ארלס בארקלי, כריס מולין, ג'ון סטוקטון, קארל מלון, קלייד דרקסלר, סקוטי פיפן, לארי בירד, פטריק יואינג, דייויד רובינסון, כריסטיאן לייטנר.

הסגל של 2012: לברון ג'יימס, קובי בראיינט, קווין דוראנט, כרמלו אנתוני, כריס פול, ג'יימס הארדן, ראסל ווסטברוק, דרון וויליאמס, אנדרה איגודלה, קווין לאב, אנתוני דייויס, טייסון צ'אנדלר