"הקליפרס שוקלים טרייד על פול ג'ורג'"

סוף הדרך? הכוכב הפציע עשוי לעזוב אחרי 4 עונות. וגם: עתיד ווסטברוק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.23 - 07:07

הצמד של הקליפרס בדרך לפירוק? לפי מארק שטייין, אחד מכתבי ה-NBA האמינים ביותר, יכול מאוד להיות שכן. הקליפרס בודקים את ערך הטרייד של פול ג'ורג' ושוקלים לפרק את השותפות קצרת ההצלחות ומרובת הפציעות שלו ושל קוואי לנארד.

ג'ורג' ולנארד הגיעו ביחד לקליפרס בקיץ 2019, ובמשך 4 שנים הגיעו פעם אחת בלבד לגמר האזורי. הם התמודדו עם פציעות בכל אותן שנים, כשקוואי נפצע בפלייאוף של 2020/21 (היחיד בו עשו גמר אזורי) ולא שיחק בכל 2021/22. ג'ורג', שחלה בקורונה ופספס את הפליי-אין באותה שנה, נפצע לפני הפלייאוף של 2022/23 ולמעשה לא שיחק בפוסט-סיזן מאז גמר המערב של 2021.

הקליפרס של טיירון לו, שמחזיק בחוזה לשנתיים נוספות ולא צפוי לחתום לעת עתה על הארכת חוזה, עשויים לצרף גם את כריס פול בטרייד משולש עם וושינגטון ופיניקס. טרייד כזה לא צפוי לכלול את פול ג'ורג' אלא תמורה צנועה בהרבה, כמו אריק גורדון והבחירה ה-30 בדראפט המתקרב.

ג'ורג' ולנארד אמנם ניצחו 67.6% ממשחקיהם המשותפים, אך שיחקו 142 משחקים זה לצד זה בלבד ב-4 השנים ביחד (מתוך 308 אפשריים). כעת ג'ורג' עשוי למשוך עניין ממספר קבוצות כמו מילווקי, מיאמי ואולי אף גולדן סטייט, בזמן שהקליפרס עשויה לחפש שחקנים בריאים יותר וצעירים יותר לצידו של לנארד.

בתוך כך, עתידו של ראסל ווסטברוק בקבוצה לא ברור. אם הקליפרס אכן ישיגו את כריס פול אז ה-MVP לשעבר (23.6 נקודות, 7.6 ריב' ו-7.4 אס' למשחק בסדרת הסיבוב הראשון מול פיניקס) שמסיים חוזה כנראה ימשיך ליעד אחר, למרות תקופתו הקצרה והחיובית בקבוצה השנייה של לוס אנג'לס. ווסטברוק רצה להמשיך עם הקבוצה ואף היה מוכן לקבל משכורת קרובה לחוזה מינימום לשם כך, אך ההתעניינות בכריס פול טורפת את הקלפים.

ווסטברוק. נופל בין הכיסאות (Christian Petersen/Getty Images)
ווסטברוק. נופל בין הכיסאות (Christian Petersen/Getty Images)