"שום דבר לא חשוב יותר ממה שקורה בישראל"

צפו. ג'ו מאזולה, מאמן בוסטון סלטיקס, התייחס למצב בארץ לאחר משחק ההכנה: "הייתי בישראל פעמיים, אנחנו צריכים לחשוב ולהתפלל עבור האנשים האלה. אנחנו לא מבינים את הקושי שיש שם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.23 - 10:24

תגיות: NBAג'ו מאזולה

מדינת ישראל נמצאת בעיצומם של ימים קשים מנשוא מאז חדירת המחבלים ביום שבת בבוקר. הזוועות שמתרחשות במדינתו והובילו ללמעלה מ-700 נרצחים ישראלים, אלפי פצועים וכ-150 חטופים מופצות ברחבי העולם ומביאות עימן תגובות שונות מרחבי הגלובוס.

מי שבחר לתמוך בתושבי מדינתנו הוא מאמן בוסטון סלטיקס, ג'ו מאזולה, שלקראת סיום מסיבת העיתונאים שלו לאחר משחק ההכנה מול פילדלפיה הלילה ביקש להתייחס בעצמו למצב: "דבר אחרון זה ששום דבר לא יותר חשוב מלדעת מה אנשים עוברים בישראל, מה קורה שם עכשיו. צריכות להיות הרבה מחשבות ותפילות עבור האנשים האלו".

"כשאנחנו כאן אנחנו לא קולטים. כן, גם פה דברים קורים, אנחנו לא מושלמים, יש אנשים שנפגעים פה כל יום. אבל כשאתה מסתכל על התמונה הגדולה וכשאתה נמצא שם ורואה מה אנשים עוברים שם בכל שעה ודקה, אנחנו לא באמת מבינים את הקושי שאנשים עוברים שם. זה מצחיק איך שואלים אותי על מה יהיה העונה, אבל אף אחד לא שואל אותי על זה. חשוב לתת מודעות לזה".

כשנשאל האם היה בישראל ענה: "הייתי פעמיים בישראל, בשנה שעברה וב-2016. זה לא משנה מה אתה - מוסלמי, יהודי, נוצרי, ישראלי או פלסטיני. הם אנשים ועוברים הרבה דברים מסוכנים. אנחנו מדינה בת 400 שנים אבל יש אנשים שסובלים במשך 10,000 שנים. אתה מתחיל לראות את הפרספקטיבה של העולם, זה איזור ממש קשה להיות בו. כולנו צריכים להיות מודעים לזה".