"מוראנט ניצח יותר העונה": דטרויט מושפלת

השחקנים אחרי ההפסד ה-26 ברציפות: "הרגע הקשה בקריירה". הנטס ניסו לעודד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.12.23 - 08:30

כל אחד משחקני דטרויט נמצא כעת בשיא השפל של חייו המקצועיים ככדורסלן. הלילה (בין שבת לראשון) השפל הזה הפך להיסטורי.

הפיסטונס הפסידו בפעם ה-26 ברציפות, 126:115 בברוקלין והשוו את רצף ההפסדים הארוך ביותר לעונה אחת, עליו היו חתומות קליבלנד 2010/11 ופילדלפיה 2013/14. הנטס יצאו לריצת 0:15 במחצית השנייה וחניכיו של מונטי וויליאמס איבדו את מעט האמונה שהייתה להם, כשלבסוף ירדו למאזן 27:2.

"כולם שונאים להפסיד, זה קשה", סיכם הכוכב הצעיר של דטרויט קייד קנינגהאם. "אנחנו חייבים להיות ריאליים ולהפסיק פשוט לומר שננצח את המשחק הבא. אנחנו צריכים לעשות משהו וזה מה שאנחנו עובדים עליו עכשיו".

הגבוה של הקבוצה אייזאה סטיוארט אמר: "אף אחד מאיתנו לא עבר משהו כזה בעבר, זה הרגע הכי קשה של כולנו בקריירה". וויליאמס תיאר את התחושות: "היו לנו כמה מכשולים קשים העונה, אבל אני מסתכל על החיים באור חיובי. זה קורה".

מיקל ברידג'ס וקאם ג'ונסון מברוקלין שיחקו תחת וויליאמס בפיניקס ובסיום הם ביחד עם חבריהם ניסו לעודד את החבורה הצעירה ממישיגן. "אמרתי לשחקנים הצעירים של הפיסטונס שלפעמים צריך להפסיד כדי לנצח", סיפר ג'ונסון. "לפעמים צריך ליפול לפני שזוחלים וללכת לפני שרצים". אחרי חג המולד - שתי הקבוצות ייפגשו בדטרויט.

ברשת השתעשעו: "לג'ה מוראנט (שחזר בשבוע החולף מההשעיה) כבר יש יותר ניצחונות העונה מאשר לפיסטונס". בנוסף, צחקו על נותנת החסות המשתלמת של הקבוצה - רשת "ווינג סטופ", שמעניקה בקניית אונליין חמש כנפי עוף בחינם על כל ניצחון.