"בן אדם משוגע": צפו בשלשת הניצחון של סטף קרי

כוכב הווריירס קלע סל לפנתיאון מול הסאנס. דוראנט: "הוא טופ 5 בהיסטוריה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.24 - 07:32

תגיות: NBA

סטף קרי, מי אם לא הוא, העניק לגולדן סטייט הבוקר (ראשון) 112:113 על פיניקס עם שלשת ניצחון, לעיני החבר לשעבר לקבוצה קווין דוראנט. מספר 30 סיים עם 30 נקודות, כולל 9 מ-16 משלוש. צפו בשלשת הניצחון בנגן הווידאו למעלה>>>

לדוראנט הייתה רק דרך אחת להגיב לטירוף - לחייך. KD שחרר חיוך שאמר הכל ובסיום שיבח את הסופרסטאר שיחגוג 36 בחודש הבא: "סטף הוא הרכז הטוב בהיסטוריה. הוא טופ 5 בכל הזמנים". מאמן הסאנס פרנק ווגל החמיא גם כן: "חתיכת מהלך של קרי. הוא אחד הגדולים אי פעם. הכי גדול".

בארצות תפסו את הראש: "מי עוד מלבדו? לא היה ולא יהיה שחקן כמו קרי. הוא בן אדם משוגע. מה בראדלי ביל חשב לעצמו שהוא ניסה לחטוף והשאיר אותו לחצי שנייה פנויה מול הסל? סטף מכונה שלא נגמרת, זה היה אחד מסלי הניצחון הכי יפים של העשור האחרון". גארי פייטון מגולדן סטייט אמר: "כשסטף בצד שלך, אתה אף פעם לא דואג".

קרי מדורג העונה ראשון בנקודות בקלאץ' (157 על 51.6% מהשדה, 48.2% משלוש ו-97.0% מהעונשין), ראשון בסלי שדה בקלאץ' וראשון בשלשות בקלאץ'. גם אם מוציאים את כל קליעות העונשין שלו, הוא עדיין יהיה עם יותר נקודות מכל שחקן אחר ב-NBA. במקום השני נמצא דמאר דרוזן, עם 106 נקודות.

"הסתובבתי ומשם זה רק זיכרון שריר", אמר קרי, "אתה חי עם מה שיקרה אחרי הזריקה ולמזלי זה עבד והכדור נכנס". הרוקי ברנדין פודז'מסקי שמסר לו את כדור החוץ לפני סל הניצחון, תיאר את המהלך: "לקחתי את הזמן וחיפשתי את סטף. רק הוא יחשוב על זריקה מיידית משם. בן אדם רגיל ייקח עוד כדרור או משהו ויתקרב לסל". זה היה סל הניצחון ה-10 בקריירה לש קרי עם חמש שניות ומטה על השעון.