"עצוב שגרין לא לומד, הוא שוב יכה מישהו"

צפו בטראש טוק בין נורקיץ' לפורוורד הווריירס, שתקף: "הוא אפס בהגנה". קרי על הערות של הבוסני: "אידיוטי, דריימונד פשוט נכנס לו לראש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.24 - 09:55

דריימונד גרין VS יוסוף נורקיץ', טייק 2. חודשיים אחרי שגרין חבט בפניו של נורקיץ' והושעה מהמגרשים לכמה שבועות, השניים נפגשו הלילה (בין שבת לראשון) בסן פרנסיסקו במשחק בין גולדן סטייט לפיניקס, שהסתיים ב-112:113 לווריירס הודות לשלשת ניצחון מטורפת של סטף קרי, והתגרו אחד בשני מהפתיחה ועד אחרי הסיום.

גרין ונורקיץ' פצחו בטראש טוק הדדי החל מהדקות הראשונות וברבע השלישי המתח עלה מדרגה כאשר הסנטר קלע סל על הפורוורד וסימן שהוא "קטן מדי". כמה התקפות אחר כך - דריימונד קלע מולו והחזיר לו באותו מטבע, כאשר גם הוא נתן מכה על הפרקט במטרה להתגרות בחזרה.

"אתה לא יכול להיות שומר אפס ולעשות את זה", אמר גרין בסיום על הסימן הזה של נורקיץ'. "אתה כנראה שוקל 30 ק"ג יותר ממני ואתה מאפשר לי לקלוע עליך ככה? אתה חייב להיזהר יותר".

"עצוב שגרין לא למד כלום", אמר נורקיץ'. "זה עניין של זמן עד שהוא שוב יכה מישהו. אני לוקח בחזרה את כל מה שאמרתי בעבר, לא מגיע לו לקבל עוד הזדמנות".

כשגרין שמע מה נורקיץ' אמר עליו, הוא לקח לעצמו שנייה ואז הגיב בפני העיתונאים: "אני חושב שהייתי מצוין הלילה. הוא ניסה להיכנס לראש שלי וזה לא עבד לו. אם הוא רוצה שאשאר שקט כמוהו, זה לא יקרה. אנשים שקטים לא מנצחים". קרי התייחס גם כן להערות של הבוסני: "זה אידיוטי. דריימונד נכנס לראש שלו, זה פשוט".

גרין סיים את המשחק הדרמטי עם 15 נקודות, 9 אסיסטים ו-7 ריבאונדים, נורקיץ' עם 6 נקודות, 6 ריבאונדים ו-3 אסיסטים.