לברון: "תנו לברוני ג`יימס לגדול בשקט"

אי.אס.פי.אן רמזו ששחקן USC יישאר בקולג`, המלך התעצבן, הגיב ומחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.24 - 11:03

תגיות: NBAלברון ג'יימס

ברוני ג`יימס, בנו של לברון, עבר הרבה מאוד בשנה האחרונה. השחקן של USC התמודד עם אירוע לב לפני העונה הראשונה במכללות, בה הוא קולע 5.5 נקודות עם 2.8 ריבאונדים ו-2.5 אסיסטים למשחק. בעקבות זאת, הוא צפוי להישאר שנה נוספת בקולג`.

ESPN ואתרי דירוג השחקנים המובילים לא כללו אותו ב-60 המקומות הראשונים השנה, כש-ESPN אף הגדילו לעשות והעבירו, מיוזמתם, את ברוני לרשימה של 2025 ולא של 2024 בשל הסיכוי הנמוך כי הוא ייבחר השנה. 

אמנם יש שמועות על כך שאביו, לברון ג`יימס, רוצה לשחק עם בנו בכל קבוצה באשר היא ומוכן לעזוב, אך ברוני לא נראה כמו שחקן כדורסל מספיק טוב כרגע. הנוכחות של לברון בקבוצה, שחקן של 25 נקודות, 7.2 ריב` ו-7.9 אס`, אולי שווה את המקום של ברוני בסגל בדומה למצב של ת`אנסיס ויאניס אנטטוקומפו במילווקי באקס.

ג`יימס האב, באופן חריג, התייחס: "תנו לברוני לגדול בשקט, תנו לו להנות מכדורסל מכללות. העבודה והתוצאות יגיעו וישתיקו את המבקרים, לא משנה מה הוא מחליט לעשות. לא אכפת לו ממוק דראפט, הוא פשוט עובד. הרוויח הכל, לא קיבל כלום", אמר אביו המיליארדר של ברוני שבהמשך אף מחק את הציוץ, שתועד בין היתר ביו.אס.איי טודיי.

בכל אופן, רוב הסיכויים הם שברוני ג`יימס אכן יבחר להישאר שנה נוספת במכללות כדי שיוכל לקחת על עצמו תפקיד גדול יותר ולהשתתף בקדם העונה, לצד השתקת החשש בקשר לבריאותו. ESPN הציבו אותו במקום ה-39, מחוץ לסיבוב הראשון, במוק דראפט המוקדם של 2025.
הציוץ שלברון מחק
הציוץ שלברון מחק