בפנים של דני אבדיה: צפו בסל של ראסל ווסטברוק

חברו לקבוצה לשעבר של דני חגג מולו. וגם: הנתון המרשים של שחקן וושינגטון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.03.24 - 07:56

תגיות: דני אבדיה

וושינגטון וויזארדס ניסתה, אבל הקליפרס לא רמה שלה. הקבוצה מעיר המלאכים ניצחה הלילה (בין שישי לשבת) 115:140 את זאת מעיר הבירה, חרף 14 נקודות עם 5 ריב' ו-5 אס' של דני אבדיה, והפסידה בפעם ה-14 ברציפות.

מחכים לוושינגטון שני משחקים לא קלים, מול יוטה בחוץ ואורלנדו בבית, ואחריהם משחק מול שרלוט בו הקבוצה תנסה לעצור את הרצף על 16 הפסדים (מה שישווה את שיא המועדון). הדרך משיא ההפסדים שנקבע העונה, 28 ברציפות, עוד רחוקה.

אבדיה עצמו, שהיה בסימן שאלה למשחק ועלה בעודו מתמודד עם פציעה בעקב, יכול להתנחם במשחק נוסף בו קלע מעל 10 נקודות, הוסיף 5 ריבאונדים ו-5 אסיסטים. זאת הפעם השנייה ברציפות בה הוא עושה זאת וה-13 העונה, לעומת 13 פעמים ב-3 העונות הקודמות גם יחד. הרגע הזכור ביותר מהמשחק, לעומת זאת, יהיה החגיגה של ווסטברוק שקלע על חברו לקבוצה לשעבר ונפצע בידו בהמשך הערב.

הישראלי הרשים עם מספר חדירות נאות לסל ברבע הראשון ולא שיחק בכל הרבע הרביעי, במשחק בו קלע ב-2 מ-4 מהשלוש ו-4 מ-5 מהעונשין. אבדיה סחט יותר עבירות לפני האול-סטאר, וכעת זרק 5 פעמים מהעונשין אחרי שהגיע לקו פעמיים בשני המשחקים בהם שיחק לאחר הפגרה, לפני ואחרי הפציעה בעקב. "הוא נראה טוב. משחק אול-אראונד מרשים נוסף", החמיא לו גרג פינברג.