סאשה וזנקוב: "ווייד בולדווין שייך ל-NBA"

שחקן הקינגס לערוץ הספורט: "מכבי קבוצה היסטורית, מתגעגע לתשוקה באירופה"

יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב
יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב  16.04.24 - 11:40
סאשה וזנקוב נעל את העונה הסדירה ראשונה שלו ב-NBA, ורגע לפני פתיחת הפליי-אין בו יפגוש ביחד עם סקרמנטו קינגס את גולדן סטייט ווריירס, הוא התפנה להעניק ראיון לערוץ הספורט. מי שהוביל את אולימפיאקוס אשתקד לעונה מדהימה, בה נבחר ל-MVP של היורוליג ונעצר בגמר הדרמטי נגד ריאל מדריד, מתרגש גם לקראת השלבים המכריעים בליגה הטובה באירופה.

"בזמני הפנוי אני צופה גם ב-NBA וגם ביורוליג", סיפר, "אני מנסה להשלים פערים. משחקי היורוליג בדרך כלל משוחקים בזמן הבוקר שלי בסקרמנטו, אבל אני משתדל לצפות בכמה שיותר. קשה לי להיות מרוחק מהיורוליג, הליגה הזו תמיד מעניינת. אני מתגעגע לתשוקה ולכך שכל משחק מכריע. ב-NBA אפשר להרגיש שהקבוצות מגבירות הילוך אחרי פגרת האולסטאר. באירופה האינטנסיביות היא מהשנייה הראשונה". 

כשנשאל לגבי מכבי תל אביב, השיב: "מכבי היא קבוצה היסטורית, האוהדים שלה מדהימים והאולם בתל אביב הוא מהקשים והרועשים ביורוליג. יש להם חיסרון משמעותי בלי האוהדים העונה, אבל הולך להם די טוב, בהתחשב בנסיבות. אני זוכר שבישראל תמיד היה מזג אוויר טוב". 

"ווייד בולדווין הוא אחד השחקנים הכי אתלטיים שראיתי", החמיא לכוכב של עודד קטש, "הוא משתפר מעונה לעונה והוא שייך ל-NBA. האם הוא יחזור לכאן? זה עניין של הזדמנות".