"הספסל של ניו אורלינס אחד הטובים בליגה"

המחליפים הובילו את הפליקנס לפלייאוף. "צריך להעריך אותם הרבה יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.24 - 07:08

בפעם השנייה ב-3 העונות האחרונות, הפליקנס עלו לפלייאוף. ניו אורלינס גברה הלילה (בין שישי לשבת) 98:105 על סקרמנטו ואחרי עונה של 33:49, כמות הניצחונות הגבוהה ביותר שלה מאז ימי כריס פול העליזים, תפגוש בסיבוב הראשון את אוקלהומה סיטי. הקינגס, אשתקד במקום השלישי, מחוץ לפלייאוף.

הפליקנס אמנם שיקו בלי זאיון וויליאמסון, אך הרשימו מאוד בהגנה במשחק חלש של סי ג`יי מקולום ויונאס ולנצ`יונאס. נאג`י מרשל, חוזה אלברדו ולארי נאנס ג`וניור, שחקני הספסל של הפליקנס, נחשבים למי שעשו את המפנה בדקות נהדרות ברבע השני. "הם הרסו את הקינגס", כתב וויל זימרלי.

"שיא העונה שלו זה 14 נקודות, אבל הוא קלע 13 ב-13 הדקות הראשונות מול סקרמנטו", המשיך פרנקי קרטוסקלי שמסקר באופן קבוע את הקבוצה. "חוזה אלבראדו הרכז הכי טוב שלנו", המשיכו ב-Pels Film Room המוערך.

כשזאיון וויליאמסון בחוץ הספסל היה חשוב במיוחד, ויהיה כזה גם בסדרה מול אוקלהומה סיטי. "אחד הספסלים הכי טובים ב-NBA הביא אותם לפלייאוף", סיכם כריסטיאן קלארק. "אי אפשר לדבר מספיק על התרומה שלו", המשיך וויל גילרוי מהאתלטיק.

הקבוצה תפגוש את אוקלהומה סיטי ת`אנדר בסיבוב הראשון, לאחר ש-OKC מהמקום הראשון במערב ניצחה בשני המשחקים האחרונים מול הפליקנס. בלי יתרון ביתיות ומול קבוצה טובה בהרבה הפליקנס כנראה יצטרכו יותר ממקולום (7 נקודות), אבל היכולת של ההגנה והספסל הראתה שיש להם על מי לסמוך.