תגיות: קייטלין קלארק
ה-WNBA, חייבים להודות, לא מעסיקה במיוחד את חובבי הכדורסל מסביב לעולם. רוב אנשי ההופס, בטח הגברים שבהם, מתעסקים בעיקר ב-NBA, בכדורסל הישראלי והיורוליג. המתקדמים חיים גם את ליגת האלופות של פיב"א והיורוקאפ, המתקדמים עוד יותר את כדורסל המכללות וה-VTB. למרות זאת, זה עשוי להשתנות הלילה (בין שלישי לרביעי, 2:30, ישיר ב-5PLUS). קייטלין קלארק, הבחירה הראשונה בדראפט וכוכבת המכללות, תעלה להופעת בכורה בליגת הנשים כשאינדיאנה פיבר תצא למשחק חוץ בקונטיקט. בהמשך השבוע היא תשודר ב-ABC, כשקלארק סוחבת על עצמה ציפיות של ליגה שלמה.מחוזה חסות בגובה שמונה ספרות עם נייק כולל הבטחה לנעל משלה, דרך דוקו של ESPN, עד הקפיצה משידור אחד בארה"ב ל-36 שונים, קלארק הפכה לפנים של ליגה לפני שזרקה כדור אחד לסל. כבר ראינו רוקיז שסוחבים על גבם תקווה של עיר שלמה כמו לברון ג`יימס, כבר ראינו רוקיז שסוחבים על גבם ציפיות לעשור חדש כמו מג`יק ג`ונסון.מעולם, כנראה, לא ראינו רוקי שצריכה לסחוב על גבה את כל ספורט הנשים. קלארק, בתור מי שמנפצת תקרות זכוכית עוד מכדורסל המכללות, אמורה לעשות בדיוק את זה.
LeBron James likes what he`s seen from Caitlin Clark`s game so far in the women`s NCAA national championship game 👏 pic.twitter.com/u0AamhJjCw— The Athletic (@TheAthletic) April 7, 2024
LeBron James likes what he`s seen from Caitlin Clark`s game so far in the women`s NCAA national championship game 👏 pic.twitter.com/u0AamhJjCw