נמנע מפציעה רצינית: מצבו של טופיץ'

שחקנה של הכוכב האדום, שאמור להיבחר טופ 10 ב-NBA, ירד ממרר בבכי מהפרקט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.24 - 08:57
יפגע בדראפט? טופיץ` (GETTY)
יפגע בדראפט? טופיץ` (GETTY)
בעוד כחודש וחצי יערך אחד הרגעים המרגשים של השנה ב-NBA - אירוע הדראפט. כוכבים מכל העולם יגיעו לדראפט, במטרה לשמוע את שמם נקרא על ידי אדם סילבר. אחד מאותם השמות של הפרוספקטים הוא ניקולה טופיץ`, כוכבה הצעיר של הכוכב האדום, שהיה אמור להיבחר בטופ 10 בדראפט, אך ספג מכה אמש (שני) לסיכויי הדראפט שלו. לאחר מכן התברר כי טופיץ' לא נפצע בצורה רצינית, לפי דראפט אקספרס. הרכז לא צפוי לשחק בהמשך גמר הליגה האדריאטית. הוא ישתתף בפעילויות לפני הדראפט.

חודש אחרי שחזר מפציעה שהשביתה אותו ל-4 חודשים, טופיץ` נפצע פעם נוספת אתמול במשחק של הכוכב האדום נגד פרטיזן בלגרד בליגה האדריאטית. טופיץ` נפגע בברכו השמאלית בלי מגע, אותה הברך בה נפצע לפני כן. לא ברורה עדיין חומרת הפציעה ומשמעותה מבחינת הדראפט בעוד כחודש וחצי ,אך אם לא לשפוט לפי התגובה של טופיץ`, שירד מהפרקט כשהוא ממרר בבכי, לא מדובר בפציעה קלה.

לאחר שנפל לפרקט, טופיץ` לא הצליח לדרוך על רגלו בלי עזרה וצוות הטיפול הרפואי של הכוכב מיהר לפרקט לעזור לו. לאחר שקיבל טיפול בחדר ההלבשה, חזר טופיץ` לספסל וצפה בקבוצתו מנצחת 82:85 ועולה ל-0:1 בסדרת הגמר. טופיץ` יערוך בדיקות, שיבהירו את חומרת הפציעה שלו.