"אדוורדס צריך פיפן. טאונס חייב להתעלות"

הגבוה של הוולבס התקשה במשחקים 3-4 מול דנבר. במינסוטה מבקרים: "רך מדי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.24 - 20:13

תגיות: NBA

הסדרה המצוינת בין דנבר למינסוטה תגיע הלילה (בין שלישי לרביעי) למשחק החמישי במצב של 2:2, ואחד הגיבורים של המשחק הקרוב יהיה קארל אנתוני טאונס. הגבוה של הוולבס מתקשה בשני המשחקים האחרונים, וסיים עם 5 מ-18 מהשדה. במשחק הקודם לו טאונס זרק שבע זריקות בלבד וסיים ב-32-.

לכן, כמי שאמור להיות הסייד-קיק של אנתוני אדוורדס, מצפים ממנו להתעלות. "יוקיץ` עשה מול טאונס מה שהוא רוצה. טאונס לקח אחריות, אבל התחיל ב-1 מ-10 מהשדה", כתבו באתלטיק וציינו שטאונס שיחק ביום האם לראשונה מאז מות אמו ב-2020.

"אדוורדס צריך פיפן. הגיע הזמן של טאונס להתעלות", כתבו אוהדים ברשת. "טאונס לקח את כל הזריקות הלא נכונות או שלא זרק בכלל. ההרגלים הרעים שלו צצו מחדש בזמן הרע ביותר. רך מדי", המשיך צ`יפ סקוגינס מהסטאר טריבון, העיתון הגדול במינסוטה.

"אדוורדס יכול לנצח, אבל הוא צריך מישהו לידו. טאונס לקח אחריות, אבל הוא חייב להיות טוב יותר ועקבי יותר. הנעת הכדור והיכולת של ארון גורדון להוביל את הכדור סיבכו אותו".

טאונס קלע 20 נקודות במשחק הראשון ו-27 נקודות עם 12 ריבאונדים במשחק השני, בו מינסוטה שיחקה בלי סנטר טבעי וניצחה 80:106. מאז הוולבס החלו להשתמש בגורדון כשחקן שמעביר את הכדור את קו החצי ומסייע לניקולה יוקיץ` להשיג נקודות קלות יותר בצבע. יוקיץ` ומארי קלעו ב-8 מ-11 מהשדה מול טאונס במשחק הרביעי.