ברוני ג`יימס: "אני לא חושב על האופציה לשחק עם אבא שלי"

בנו של לברון ג`יימס שוחח עם כלי התקשורת ב"דראפט קומביין": "החלום הוא לבנות לעצמי שם ולשחק ב-NBA. אני לא רק הבן של"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.24 - 04:35

היום בו לברון ג`יימס יחלוק את אותו פרקט עם בנו הבכור ברוני מתקרב בצעדי ענק. ברוני עורך בימים אלה את מבחני ה"דראפט קומביין" של ה-NBA, הוא הספיק לסובב לא מעט ראשים בעקבות הקליעה מבחוץ והניתור שלו, ואתמול (שלישי) שוחח במסיבת עיתונאים עם כתבי הליגה הטובה בעולם והתייחס ללחץ שמגיע עם היותו הבן של לברון.

"הייתי שמח פשוט להגיע ל-NBA במקום לחשוב על לשחק עם אבא שלי", אמר ברוני. "אני בכלל לא חושב על האופציה הזו. אני רק מנסה לעבוד קשה ומשם נראה לאן זה ייקח אותי".

"החלום שלי מאז ותמיד היה לבנות לעצמי שם משלי ולשחק ב-NBA", המשיך הגארד בן ה-19. "אני רוצה שאנשים יידעו שהשם שלי הוא ברוני ג`יימס ושאני לא רק הבן של. זה יהיה נהדר. מנסים לקשר אותי אליו בגלל כל ההישגים שלו, אבל אני עדיין לא עשיתי כלום ולכן צריך לדעת להפריד בין לברון לברוני. אני מודה על ההזדמנות להיות כאן, זה מרגיש לי טבעי".

כשנשאל כמו מי משחקני ה-NBA הוא רואה את עצמו בעתיד, ענה: "ג`רו הולידיי, דרק ווייט ודביון מיצ`ל, אני רוצה להשפיע על ניצחונות כמוהם".

ברוני התייחס לשיקום שלו מהאירוע לב שעבר בקיץ שעבר: "זה בהחלט היה קשה. כל העבודה הקשה שלי אחרי מה שקרה הפכה אותי למישהו שלעולם לא יוותר והיא השתלמה. חזרתי להיות בסיטואציה שאני רוצה להיות בה. ההורים שלי האמינו בי ונתנו לי את האהבה שהייתי צריך במהלך התקופה הזו. אני עדיין חושב על כל מה שיכול לקרות, אבל אני יותר מדי אוהב את הכדורסל, זה חזק ממני".

לג`יימס הצעיר יש עוד שבועיים בדיוק עד שיצטרך להחליט האם להירשם סופית לדראפט ה-NBA או להישאר במכללות לעונה שנייה, לאחר שלא הרשים במדי USC אשתקד: "אני חושב הרבה עם עצמי ומקדיש זמן לבד. אני חושב איפה אני רוצה להיות ואיפה הלב שלי רוצה שאהיה". הדראפט ייערך ב-26/27 ביוני.