קיובן מאשר: "דיברנו עם רומן סורקין"

האיש החזק בדאלאס מאבריקס שיתף על הקשר עם הישראלי עוד מהקיץ שעבר ואישר לערוץ הספורט שקבוצתו דיברה עם הגבוה של מכבי תל אביב: "לא היה לנו מקום בסגל"

יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב
יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב  10.06.24 - 10:29

בשבוע שעבר פורסם באתר ערוץ הספורט כי רומן סורקין התראיין אצל דאלאס מאבריקס, שמשחקת בימים אלו בגמר ה-NBA, וגם צפוי להתאמן בהמשך הקיץ עם קבוצה אחרת בליגה הטובה בעולם, סקרמנטו קינגס. 

כעת, בראיון לערוץ הספורט, אישר מארק קיובן, האיש החזק אצל המאבריקס, כי קבוצתו נמצאת בקשר עם הישראלי: "אכן דיברנו עם רומן סורקין", אמר הבעלים השותף של דאלאס והאיש שאחראי על פעילות הכדורסל במועדון. 

בנוסף, קיובן גם התייחס לעניין בסורקין בקיץ שעבר וסיפר מדוע הוא לא הצטרף בסופו של דבר לסגל הקבוצה: "בחנו אותו בקיץ שעבר כאן, אבל לא היה לנו מקום פנוי בסגל בשבילו".

כזכור, סורקין חתום על חוזה עם מכבי תל אביב לעונה הבאה, אך מחזיק בסעיף יציאה ל-NBA בלבד. בכל אופן, מספר קבוצות מעבר לים עוקבות אחריו בימים אלו. 

סורקין בן ה-27 מכיר את הכדורסל האמריקאי: הוא שיחק 4 שנים במכללת אורגון בצעירותו, ואם אכן יגשים חלום ויחתום באחת הקבוצות ב-NBA, מכבי ת"א תקבל פיצוי מסוים, לאור סעיף היציאה שהוכנס בחוזה שעליו חתם בקיץ שעבר.