בראון: "צריכים לשחק כאילו זה 2:0 להם"

כוכב בוסטון: "הניצחון? היסטוריה". הפרשנים: "יחטיאו 100 שלשות וינצחו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.06.24 - 05:41

בוסטון בדרך הבטוחה לאליפות NBA. הסלטיקס, קבוצת שלשות נהדרת, התקשו לקלוע אבל שלטו וניצחו הלילה (בין ראשון לשני) 98:105 את דאלאס, כל הדרך ל-0:2 ובמשחק הגנה טוב מאוד.

טייטום סיים עם 6 מ-20 מהשדה והקבוצה קלעה ב-10 מ-38 מחוץ לקשת, אבל השכילה לנצח ביום בו הפסידה בריבאונד. המאבריקס סיימו עם 21 אסיסטים ו-15 איבודים, בזמן שכל שחקני הקבוצה מלבד לוקה דונצ`יץ` קלעו ב-2 מ-17 מהשלוש. 

ג'יילן בראון, אחד מאנשי המשחק, סיכם: "אנחנו צריכים לשחק כאילו אנחנו בפיגור 2:0. זה עבר, זה זיכרון לטווח קצר".


ג`רו הולידיי, אולי איש המשחק עם 26 נקודות, הוסיף: "היינו יציבים בהגנה. הגג של ווייט ובראון היה משהו עילאי. שחקנים שונים שמים גוף על לוקה וקיירי, ואנחנו מצליחים לכסות את קשת השלוש". על הנקודות שקלע: "קיבלתי את ההזדמנויות. המון קרדיט לטייטום, הוא עשה מהלכים כשנכנס לצבע, ניצל את השמירות הכפולות ומצא אותי חופשי".

הולידיי. משחק נהדר (Getty)
הולידיי. משחק נהדר (Getty)
קווין אוק`ונור מהרינגר החמיא: "זה ניצחון של קבוצה. ג`יילן בראון נעל את קיירי אירווינג, ג`רו הולידיי זז למקומות הנכונים וההימורים שלהם על הקליעה של דאלאס הוכיחו את עצמם". "הם יכולים להחטיא מאה שלשות פתוחות ולנצח", המשיך ג`ון הולינגר.

"קבוצות אלופות מנצחות משחקים כאלה", כתבו בחשבון המקומי Boston Diehards. "הם בדרך הבטוחה לשם. עברו חצי מהדרך". 

"בוסטון עמדה בלחץ. ג`ייסון קיד ניסה לשחק לה במוח, לוקה דונצ`יץ` פתח היטב, כל זה לא עזר", התלהבו ב-NESN. "זה ניצחון של אלופה. גם כשג`ייסון טייטום לא הצליח לקלוע הוא עמד בלחץ והשפיע בדרכים אחרות".

"ג`רו הולידיי היה החתיכה החסרה בבוסטון. השחקן הכי טוב על הפרקט", המשיך קנדריק פרקינס שטען ש"טייטום משחק כאילו זה הגמר הראשון שלו". כל שחקני בוסטון שיחקו היטב, אבל הדאגה הגדולה מכולן הייתה סביב קריסטפס פורזינגיס שנפצע ברבע האחרון וקיבל טיפול רפואי לאחר מכן. הוא יזכה למנוחה עד המשחק השלישי שיתקיים בין רביעי לחמישי. מאמנו, ג`ו מאזולה, אמר ש"אין דאגה, הכל בסדר".