בלעדי. צפו: המסר של קיירי ארווינג לקהל בישראל

מיוחד. הגיב כמו שציפיתם? אחרי דבריו של האיש החזק בדאלאס מארק קיובן ("קיירי אוהב ישראל ושוחר שלום"), הכוכב עצמו נעמד מול המצלמה של ערוץ הספורט ודיבר לאנשים והאוהדים בארץ

יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב
יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב  14.06.24 - 11:50

קיירי ארווינג במסר מיוחד לקהל בישראל. הכוכב של דאלאס, שהביע לא פעם ולא פעמיים עמדה פרו-פלסטינית, כולל במהלך גמר ה-NBA הנוכחי, נעמד מול המצלמה של ערוץ הספורט ודיבר לאנשים והאוהדים בארץ. צפו במסר בנגן הווידאו למעלה

קיירי נשאל על ידי שליח ערוץ הספורט לארצות הברית יואב מודעי האם יש לו משהו לומר לקהל בישראל, וענה: "בישראל? בטח. ד"ש לכולם שם, זאת משפחה גדולה, משחק בינלאומי, תמיכה בינלאומית, מלא אהבה".

כזכור, לפני כמה ימים האיש החזק במאבריקס מארק קיובן התייחס לארווינג בראיון בלעדי לערוץ הספורט: "קיירי אוהב ישראל. מעולם לא פגשתי בן אדם עם כל כך הרבה אהבה בתוכו כמוהו, אין בו שום דבר רע ואין לו אף כוונה רעה. הוא רוצה לתמוך בכולם - בישראלים ובכל קבוצה אחרת של אנשים. הוא שוחר שלום. דיברתי איתו על הסיטואציה, על חמאס ואמרתי לו שטרור זה טרור".

הגארד המוסלמי בן ה-32 הגיע עם כאפייה פרו-פלסטינית למשחק מספר 2 בגמר ה-NBA ובעבר אף חבש כאפייה במסיבת עיתונאים, דאג שיוסרו שלטי "אני יהודי גאה" מהיציע במשחק ביוטה, ענד שרשרת בצורה של ארץ ישראל עם צבעים של דגל פלסטין עליה (תצורה שקטה של המשפט "מהים עד הנהר") והביע את תמיכתו בפלסטינים ברשתות.

קיירי והמאבס נמצאים בפיגור 3:0 לבוסטון בגמר, כאשר הפסד ביתי נוסף הלילה (בין שישי לשבת, 03:30) יגמור את הסיפור מבחינתם ויצבע את האליפות בירוק. ארווינג קלע 35 נקודות במשחק 3 אחרי שנעצר על 28 נקודות במצטבר במשחקים 1-2, אבל הוא לא הצליח להימנע מהפסד 13 רצוף לאקסית.