פול ג`ורג`: "הייתי קרוב לווריירס, קיוויתי שזה יקרה"

הכוכב שחתם בפילי סיפר בפודקאסט: "הקליפרס נהגו בחוסר כבוד מולי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.24 - 18:29
(GETTY)
(GETTY)
פול ג`ורג` כבר בן 34, ולאחר לא פחות מחמש שנים עם לוס אנג`לס קליפרס בקיץ האחרון הוא לא הצליח להגיע להסכמות מול הקבוצה על חידוש החוזה שלו, וחתם אצל פילדלפיה 76`. כעת, הוא סיפר בפודאסט על השיחות שנפלו מול הקבוצה מ-LA, ועל כך שהיה מרחק נגיעה מהצטרפות לגולדן סטייט ווריירס.

"אני רוצה להדגיש שמעולם לא רציתי לעזוב את LA, זה הבית ורציתי לזכות באליפות ולסיים את הקריירה פה", אמר, "אני חשבתי שמה שהציעו לי היה חסר כבוד, אין לי כעס בנושא אבל הם הציעו לי 60 מיליון דולר לשנתיים. אמרתי לעצמי `וואו וואו וואו, זה משוגע. אין מצב שאני חותם על זה`. שמעתי כמה הם יתנו לקוואי ואמרתי להם `תנו לי כמוהו, הגענו לכאן ביחד ואנחנו רוצים לסיים כאן אז תנו לי כמוהו`. אבל הם לא היו מוכנים".

פול המשיך ואמר: "בסיום העונה שהפכה לאחת היעילות שלי הם הציעו לי חוזה לשלוש שנים בתמורה ל-150 מיליון דולר ואז הבנתי שאולי יש על מה לדבר. אמרתי להם שאני מוכן לזה אבל עם סעיף שאומר שלא אעבור בטרייד. הם לא רצו לשמוע על זה אפילו. דרשתי 4 שנים בתמורה ל-220 מיליון דולר וללא סעיף של איסור טרייד אבל גם לזה לא הסכימו. ברגע הזה הבנתי שאני צריך לבדוק אפשרויות אחרות".

אז, נכנסה גולדן סטייט ווריירס לתמונה, ומסתבר שהמהלך היה מרחק נגיעה מהשלמה אך נפל לפני שהשחקן עבר לבסוף לסיקסרס. "זה היה כל כך קרוב להיסגר", אמר פול, "הם ממש רצו אותי ואני יודע שהייתי יכול להתאים מאוד לסגל שיש שם. זה היה יכול להיות טוב לכולם אבל בסוף זה לא קרה. זה היה יכול להיות מטורף, ציפיתי לזה וקיוויתי שזה יקרה".