דני אבדיה: "מצפה להיות חלק גדול מפורטלנד"

הישראלי הוצג בקבוצתו החדשה: "ישנתי כשהודיעו על הטרייד, הייתי בשוק. וושינגטון הפכה לבית והיה קשה לעזוב אבל אני שמח להיות במקום שאוהבים אותי. המטרה לקחת את המועדון קדימה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.24 - 00:12

עידן דני אבדיה בפורטלנד טרייל בלייזרס יצא לדרך. אחרי שהגיע לביתו החדש ב-NBA ופגש במתחם האימונים את ההנהלה וחלק מחבריו לקבוצה, אבדיה הוצג הלילה (בין שני לשלישי) כשחקן הבלייזרס ודיבר לראשונה עם כלי התקשורת המקומיים במסיבת העיתונאים החגיגית.

צפו במסיבת העיתונאים:

 

 

"קיבלו אותי כאן נהדר והראו לי את מתחם האימונים. פורטלנד ויתרה על הרבה בשילי וזה כבוד להיות פה", אמר הישראלי, "בהתחלה הייתי בשוק שאני עוזב את וושינגטון, לא ציפיתי לזה. ישנתי בבית בישראל כשהודיעו על הטרייד באיזור 02:00 ולא חזרתי לישון. ווז` בומב... זה ביזנס, אני מקבל את זה. היו לי רגעים נהדרים ב-DC וזה היה הבית שלי. קשה לעזוב את הבית, אבל אני שמח להתחיל פרק חדש ולהיות במקום שאוהבים אותי. המטרה - לקחת את המועדון הזה קדימה. אני במקום נהדר עכשיו ואני מאוד שמח".

"אף פעם לא קיבלתי מתנות ותמיד עבדתי קשה. מאז שהגעתי לליגה עברתי מסע קשוח, שיחקתי עם שחקנים תחרותיים מאוד. נלחמתי על כל דקת פרקט והתפקיד שלי התרחב עם הזמן", המשיך, "שמעתי שיש כאן אוהדים נהדרים ואני מתרגש להיות חלק. כל התרבות פה שונה, אני מתרגש לראות את הכל".

על חבריו החדשים לקבוצה אמר: "לא היה לי קשר אישי מוקדם עם מישהו, אבל הם קיבלו אותי יפה לפורטלנד. כולם חייכו אליי ובירכו אותי במחנה האימונים".

אבדיה הוסיף ואמר: "יש לי המון תשוקה לניצחונות ולכדורסל. אני תמיד מנסה לקבל את ההחלטה הנכונה. אני שחקן קבוצתי שעושה הכל כדי לשפר את חבריי לקבוצה. אני משחק קבוצתי ורוצה לנצח משחקים. הציפייה שלי היא להיות חלק גדול מהקבוצה ולעזור לפורטלנד להפוך לקבוצה טובה יותר ולעשות את קפיצת המדרגה. אני מצפה מעצמי להשתפר מיום ליום".

אבדיה המשיך ואמר: "מאוד אהבו אותי בוושינגטון לדעתי. עשיתי הרבה עבור הקבוצה והעיר, אני מניח שלא הייתי חלק מציר הזמן של הוויזארדס. נתתי את כל מה שהיה לי, לפעמים זה לא מסתדר. היו לנו שנים יפות ביחד בעיניי. אני עכשיו בארגון חדש ואנסה להפיק את המיטב פה".

"בהחלט אנסה לעזור לחבר`ה הצעירים. אני פה בשבילם", הוסיף, "אני רוצה לשחק כמה שיותר משחקים, להיות שם עבור הקבוצה שלי ולהביא את הקשיחות והשמחה שלי לפרקט. בעבר כבר השלמתי 82 משחקים בעונה, זו מטרה בשבילי גם לעונה הבאה. לא שיניתי כלום בזריקה שלי בעונה שעברה, עבדתי עליה המון וגם על החלק המנטלי. הבנתי שאני קלעי מצוין ואני לא חושב יותר מדי".

לסיכום אמר: "הבנתי שסבלנות זה חלק חשוב מה-NBA, ראיתי בעבר קבוצות חלשות שהיום נמצאות בצמרת הליגה ואני מאמין שגם אנחנו יכולים לעשות את זה. אני לא נותן להפסדים להיכנס לי לראש, אני לא מסתכל על המקום בטבלה, אלא רק רוצה לנצח. למרות שלא ניצחנו הרבה משחקים בוושינגטון בעונה שעברה, כל ניצחון היה משמעותי מאוד בשבילי".

אבדיה סיים במסר לאוהדים המקומיים: "אני מתרגש להכיר את כולכם, ושמח מאוד להיות פה. יודע שמצפה לנו תקופה נהדרת ביחד ובטוח שנשיג ניצחונות".