"גולדן סטייט תיקח את דני אבדיה בבחירה השנייה"

בארה"ב חזו שהווריירס מעוניינים בשחקן כנף והכוכב הישראלי עונה על הקריטריון. צפוי להיבחר אחרי אנתוני אדוארדס, שיילקח ע"י מינסוטה. גם אופציה לטרייד עדיין על הפרק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.20 - 17:48
תחילת כתבה

בעוד קצת יותר מחודשיים (18.11) דני אבדיה יזכה לקבלת הפנים הרשמית כשדראפט ה-NBA יצא לדרך ועל פי הדיווחים השונים מקומו של הישראלי בלוטרי מובטח. על אף שאי אפשר לדעת מי היא הקבוצה שתבחר באבדיה בסופו של דבר הערב (שני) קיבלנו בשורה מרגשת כשקווין אוקונור מה'רינגר' טען שלדעתו גולדן סטייט תבחר בכישרון כבר במקום השני.

לטעת אוקונור הווריורס מחפשים שחקן לעמדת הכנף ואבדיה עשוי למלא את הדרישה של המערכת בצורה הטובה ביותר. יש לציין כי גולדן סטייט תבחר בישראלי במידה ומינסוטה טימברוולבס יבחרו קודם לכן באנתוני אדוארדס, שנחשב לפרוספט הגדול ביותר של דראפט 2020.

אוקונור הוסיף כי נכון לרגע זה כל האפשרויות פתוחות עבור הווריורס עם הבחירה השנייה וגם אופציות שונות של טריידים מונחות על השולחן. כזכור, השנה האחרונה הייתה אחת הרעות של הקבוצה מסן פרנסיסקו בשנים האחרונות כשהיא סיימה עם המאזן הגרוע בליגה - 50:15.

אולם, העובדה שהכוכבים של הווריורס אינם נעשים צעירים יותר עם הזמן עשויה לגרום לבוב מאיירס והחבורה לשדרג את סגל השחקנים באמצעות בחירות הדראפט והנכסים העולים של המועדון בכדי לתת הזדמנות לסטף קרי, קליי תומפסון ודריימונד גרין לזכות באליפות רביעית.

על אף שבשבועות האחרונים הדיווחים השונים אמרו כי קליבלנד או שיקאגו הן האפשרויות הריאליות ביותר ואחת מן השתיים תלך על היהלום הישראלי בבחירה הרביעית או החמישית, גולדן סטייט עשויה בסוף לטרוף את הקלפים במידה ותבחר באבדיה, אחריו היא עוקבת תקופה ארוכה.

הדפס