פרשן The Ringer קבע: הקבוצה המתאימה לדני אבדיה

קווין אוקונור החמיא לאבדיה וכלל אותו ברשימה יוקרתית עם 10 שחקנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.24 - 06:58
ממשיך לסחוט מחמאות. אחרי עונת השיא של דני אבדיה, הישראלי ממשיך להיות שם שגור בפיהם של לא מעט פרשנים בכירים בארה"ב, כשהפורוורד נכנס לרשימה מרשימה של קווין אוקונור מ-"The Ringer".

הפרשן כתב מאמר בו הוא מפרט על 10 השחקנים שלדעתו יכולים להשלים קבוצה שתתחרה על אליפות ה-NBA בעונה הבאה. הישראלי של וושינגטון, היה בפנים.

"בגיל 23, אבדיה הפך לשחקן לגיטימי בליגה", פתח אוקונור את דבריו. "היו משחקים בעונה האחרונה שהפורוורד פשוט עצר שחקנים מכמה עמדות, כמו שעשה נגד אטלנטה כשהוא סגר את הסנטר אונייקה אוקונגוו, הפורוורד ג`יילן ג`ונסון והגארד טריי יאנג. אז הוא יכול להציע הגנה ורסטילית. וגם הזריקה שלו התחילה להסתדר, כשהוא קולע ב-37.4 מהשלוש", הוסיף.

אוקונור המשיך: "וושינגטון גם שמה את הכדור בידיים שלו והוא נראה כמו השחקן שהוא היה מעבר לים - מייצר עבור החברים שלו בזמן שהוא שוב שיאיים אישיים בנגיעות, מסירות ואסיסטים".

לסיום, הפרשן סימן את התחנה שלדעתו תתאים לאבדיה יותר מכולן: "הקבוצה שתתאים לו ביותר היא ממפיס. האמת, אבדיה מייצר הגנה ורסטילית מהסוג של הגריזליס צריכים. עבור קבוצה שרוצה לשחק מהר בעונה הבאה סביב ג`ה מוראנט, קבלת ההחלטות המהירה של דני אבדיה תהיה התאמה מושלמת".