האם למאר אודום ופיל ג'קסון יתאחדו בניקס?

הפורוורד הוותיק צפוי לחתום בניו יורק. שבר בצלעות לאנדרו בוגוט

שי לוי
שי לוי  15.04.14 - 20:44
אודום וג'קסון בימים הטובים בלייקרס (gettyimages)
אודום וג'קסון בימים הטובים בלייקרס (gettyimages)
תחילת כתבה

העונה של ניו יורק ניקס הסתיימה לפני שלושה ימים, לאחר שהפסידה לאטלנטה במאבק על המקום השמיני במזרח, ופיל ג'קסון כבר החל לעבוד על העונה הבאה. לפי דיווח של ESPN, ה"זן מאסטר" מנסה לצרף לקבוצה החדשה שלו את למאר אודום עוד לפני תום העונה הנוכחית וזאת על מנת להבטיח את מקומו בסגל גם בעונה הבאה.

אודום נחשב לאחד השחקנים האהובים על ג'קסון בתקופתם המשותפת בלייקרס והמאמן הוותיק, שמונה לאחרונה לנשיא החדש של הניקס, מעוניין להחזיר את הפורוורד בן ה-34 לליגה הטובה בעולם אחרי תקופה קשה במיוחד שכללה גמילה מסמים קשים, גירושין ותקופה קצרה וכושלת במדי קאחה לבורל ויטוריה.

המקורות של ESPN טוענים כי הניקס מעוניינים לעבוד איתו על הקאמבק כבר מעכשיו ולבחון את יכולתו עוד לפני תחילת ההכנות לעונה הבאה. בשלב זה, אודום עדיין מחלים מהפציעה בגב שגרמה לו לעזוב את ספרד אחרי שני משחקים בלבד אך הניקס רואים בו כהשקעה לעונה הבאה ומאמינים שתחת ג'קסון הוא יוכל לחזור למסלול ולסיים את הקריירה בכבוד.

בעוד שהניקס כבר חושבים על העונה הבאה, גולדן סטייט ווריורס שתשחק בפלייאוף קיבלה חדשות רעות מאוד היום לאחר שנודע לה כי אנדרו בוגוט סובל משבר בצלעות ועשוי להחמיץ בשל כך את הפלייאוף.

הסנטר האוסטרלי טוען שהפציעה קרתה לו במהלך ההפסד לדנבר ביום חמישי האחרון, בעקבות מרפק שחטף מקנת' פאריד אך אז היא לא הייתה כל כך חמורה ולכן המשיך לשחק. אלא שבהפסד האחרון לפורטלנד הוא נפגע שוב באותו איזור כשנמחץ ע"י שני שחקני הבלייזרס. בוגוט הוא הסנטר הבכיר של הווריורס וממוצעיו העונה עומדים על 7.3 נקודות, 10 ריבאונדים ו-1.8 חסימות למשחק. ג'רמיין אוניל ומאריס ספייטס ינסו לחפות על חסרונו וייתכן שגם פסטוס אזילי, הסנטר הניגרי הצעיר שהחמיץ את כל העונה בגלל פציעה בברך אך לאחרונה חזר לפעילות ועשוי לשחק בפלייאוף.