אין איחוד: המו"מ בין טיירון לו ללייקרס פוצץ

המאמן היה בדרך הבטוחה לחבור שוב ללברון ג'יימס, אך לא הגיע לסיכום מול הקבוצה על גובה ואורך החוזה וזהות העוזר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.19 - 02:15
לוס אנג'לס תחפש מחדש (צילום: Ethan Miller/Getty Images)
לוס אנג'לס תחפש מחדש (צילום: Ethan Miller/Getty Images)
תחילת כתבה

הפתעה: אחרי שלוס אנג'לס לייקרס כבר השלימה את תהליך חיפוש המאמן שלה ובחרה בטיירון לו, שאמור היה להתאחד עם לברון ג'יימס בעיר המלאכים, המשא ומתן בין הקבוצה למאמן הגיע הלילה (בין רביעי לחמישי) למבוי סתום והמגעים פוצצו. כעת, הלייקרס ימשיכו בחיפושים ויעברו לבחון מועמדים אחרים.

לו, יחד עם מונטי וויליאמס שהעדיף לבסוף את ההצעה של פיניקס, היו המועמדים הבכירים של LA לכל אורך הדרך ונדמה היה שהחיבור בין הצדדים כבר סופי, אולם לאחר שהמאמן דחה כבר אתמול הצעה ראשונית של המועדון, היום הוא קיבל הצעה נוספת, לשלוש שנים על סך 18 מיליון דולר, אך הרגיש שמדובר בסכום נמוך מדי עבור מאמן שזכה באליפות ובכל מקרה, דרש חוזה לחמש שנים.

קליבלנד, ממנה לו פוטר לאחר שישה הפסדים רצופים בתחילת העונה הנוכחית, עדיין חייבת לו למעלה מ-10 מיליון דולר ואם היה חותם על חוזה חדש, עבור סכום נמוך מזה, הוא היה מאבד את כל ההפרש.

בעיות נוספות בין הצדדים היו הבחירה בעוזר מאמן, כאשר בלוס אנג'לס דחפו לכיוונו של עוד אחד שמקורב מאוד ללברון ג'יימס, ג'ייסון קיד, אולם לו העדיף להימנע מכך.

כעת קיד עשוי לקבל את תפקיד המאמן הראשי, כאשר עוזר מאמן מיאמי היט, ג'ואן הווארד, התראיין גם הוא ומועמד למשרה. על פי העיתונאי שאמס צ'ראנייה, מועמדים נוספים הם ליונל הוליספרנק ווגל ומייק וודסון.

הדפס