לבקשת הכוכבים: בראדלי ביל בפסגת הרשימות של הווריירס

קרי, תומפסון וגרין פנו להנהלה - שמגבשת טרייד על כוכב וושינגטון. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.21 - 10:05
תחילת כתבה

אחרי כמה שנים עמוסות בפציעות ובתוצאות שלא רגילים לראות בסן פרנסיסקו, גולדן סטייט רוצה לחזור לקדמת הבמה. וכדי לעשות זאת - בצל האיחוד הצפוי של סטף קרי, קליי תומפסון ודריימונד גרין - הווריירס מתכוונים להנחית עוד סופרסטאר.

על פי דיווח שפורסם הלילה (בין חמישי לשישי) ב"אתלטיק", שלישיית הכוכבים של גולדן סטייט הבהירו להנהלת הקבוצה שכדי להתמקד בהחזרת הטבעת - הם מעוניינים לצרף את כוכב וושינגטון וחברו לקבוצה של דני אבדיה, בראדלי ביל, לשורותיהם. למעשה, בדיווח נאמר שביל נמצא בראש רשימת הרכש של הקבוצה, שעל מנת לעשות זאת - ייתכן שתהיה מוכנה לוותר על שתי בחירות הדראפט שלה (7 ו-14).

אלא שזו לא תהיה משימה כל כך פשוטה עבור הווריירס, שכן ביל הבהיר לא פעם ולא פעמיים שהוא מעוניין להישאר ה"פנים" של וושינגטון ולנצח יחד איתה. וההעפלה לפלייאוף בדקה התשעים של העונה החולפת, עשויה לתרום להישארותו. אם לא די בכך, לביל נותרו עוד שנתיים בחוזה בעסקה על סך 71.8 מיליון דולר, כאשר השנה השנייה היא אופציית שחקן.

מי שיתחרה עם ביל על המקום בגולדן סטייט, הוא דמיאן לילארד, שעל פי הדיווחים לא מרוצה בפורטלנד ומאיים לדרוש טרייד - אך על פי ה"אתלטיק", בגולדן סטייט חושדים שהוא לא כל כך מעוניין להגיע אליהם, מה שמשאיר את ביל בראש רשימת הרכש. אם עסקה שכזו אכן תצא לפועל, סביר שהיא תקרה לפני הדראפט כדי שלגודלן סטייט יהיה כלים לסחור איתם.