מג'יק ג'ונסון: "קשה להגיד שלברון עקף את ג'ורדן"

אחרי התואר הרביעי, גם אגדת הלייקרס התייחסה לדיון הסוער: "אם ייקח אליפות נוספת, זה יהיה טיעון טוב עבורו". כוכב העבר הרגיע: "בטוח שאנתוני דייויס ימשיך לעוד עונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.20 - 10:43
תחילת כתבה

ה"לייקר ניישן" חוגגת: שלשום (בין ראשון לשני), לוס אנג'לס לייקרס חגגה אליפות מס' 17 אחרי שהשלימה 2:4 על מיאמי היט, ובאופן טבעי הגיע גם מצעד המרואיינים. אחד שאף פעם לא חשש לדבר, אבל הפעם היה שמח במיוחד, הוא כמובן ארווין "מג'יק" ג'ונסון.

אגדת הלייקרס, שזכה עם המועדון בחמישה תארים לאורך שנות השמונים, ומי שהיה חלק מההנהלה עד תחילת העונה הנוכחית, שוחח עם רשת "ESPN" - וסיפק גם את שני הסנט שלו בנוגע לסוגייה הבוערת: האם לברון ג'יימס ראוי להיחשב כטוב ביותר אי פעם? האם עקף את מייקל ג'ורדן?

התשובה של ג'ונסון היתה מסויגת. "אם הוא ישיג עוד אחת (דהיינו אליפות גם בשנה הבאה, שתהיה החמישית של קינג ג'יימס), יהיה קשה לטעון שהוא לא באותה הרמה. עם ארבע אליפויות, יהיה קשה לטעון שלברון עקף את מייקל. אבל אם הוא יחזור על ההישג - ומילת המפתח היא החזרה (repeat) - יש לו טיעון טוב". יחד עם זאת, מג'יק החמיא למצב של ג'יימס בקריירה: "אני אוהב את הכיוון אליו לברון הולך", הוא אמר, "הוא נמצא בארגון הנכון".

סוגייה נוספת שבוודאי מעסיקה את אוהדי הלייקרס לקראת העונה הבאה, והאפשרות שללברון יהיה תואר חמישי, היא כמובן עתידו של אנתוני דייויס. הסנטר, יהיו שיגידו הגיבור הראשי של האליפות הזאת, מסיים חוזה ולא הבהיר חד משמעית כי יישאר עונה נוספת במועדון. למרות סימני השאלה, מג'יק רגוע: "אני בטוח שדייויס יחזור", הוא אמר עליו. "נוצר מצב נהדר עבור דייויס והלייקרס. AD ידוע עכשיו בכל העולם בזכות הארגון שיש לו בלייקרס. אם הוא ולברון נשארים, הלייקרס בהחלט יכולים לחזור על ההישג".

"אתה לא רוצה לעזוב וששחקן כמו לברון ג'יימס לא יהיה לצידך, כי מה שקרה בניו אורלינס יכול לקרות לו (לדייויס) שוב. הם משפרים אחד את השני, ולא פחות חשוב - אם לא הכי חשוב - ברגע שלברון יפרוש, הוא יגיד: 'הנה, אנתוני דייויס, זו הקבוצה שלך. עכשיו קח את הקבוצה הזאת לעוד חמש או שש אליפויות'", סיכם מג'יק.

ומה אתם חושבים? הצביעו בסקר!
הדפס