אזניים לטלפון: על המהלך הבא של וושינגטון

ב-ESPN ניתחו את המצב לפני הטרייד דדליין. האם ביל יעבור?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.21 - 13:00
תחילת כתבה

בזמן שעל הפרקט השחקנים והמאמנים מנסים לחבר עוד ניצחון, מאחורי הקלעים "אנשי החליפות" לא מפסיקים לחשוב על הצעד הבא בניסיון לשפר את הקבוצה. בעוד כחודש (ב-25 במרץ, ליתר דיוק) יחול המועד האחרון להעברות ב-NBA - יממה שבדרך כלל מספקת לא מעט עסקאות - ולקראת הטרייד דדליין הקרוב, ברשת ESPN ניתחו את המצב של כל קבוצות הליגה. אז מה המהלך הבא של וושינגטון וויזארדס?

בובי מארקס, כותב המאמר ובעברו בעל תפקיד ניהולי בקבוצות NBA שונות, הפנה את תשומת הלב, איך לא, למעמדו של בראדלי ביל בבירה. לגארד הבכיר ברוטציה של סקוט ברוקס, הזכיר מארקס, יש חוזה גם לעונה הבאה, ובעונה שלאחריה הוא יכול לבחור להפוך לשחקן חופשי - זאת על פי האופציה בחוזה. המשמעות: שני הצדדים עשויים כבר בקיץ הקרוב לתת את הדעת על העתיד המשותף.

בעוד וושינגטון לא צפויה להעביר כאן ועכשיו את השחקן הכי טוב שלה בטרייד, התעקש מארקס כי אסור לה לעצום את העיניים בכל הנוגע לזיהוי שותפים פוטנציאליים לעסקה עתידית. "וושינגטון צריכה להיות עם אוזניים לטלפון ולא לנתק אותו כשקבוצות ייצרו קשר בעניין בראדלי ביל", נכתב. "הטרייד דדליין הוא הזדמנות לעשות עבודת הכנה".

"סביר להניח כי יגיע הרגע שבו ביל יסתכל על המהלכים בבניית הסגל ויקבל החלטה אם הוא רוצה להיות חלק מזה בעתיד. אם הוא ירצה לעזוב, לוושינגטון כבר יהיה מידע בסיסי ביד אם תעשה את עבודת ההכנה בטרייד דדליין", סוכם במאמר.

אחרי פתיחת עונה גרועה מאוד, וושינגטון מראה סימני חיים בתקופה האחרונה והלילה (בין חמישי לשישי) השיגה ניצחון שישי בשבעת משחקיה האחרונים, 110:112 על דנבר בחוץ. הוויזארדס ודני אבדיה מדורגים במקום ה-12 במזרח עם מאזן 18:12, והם רחוקים שניים וחצי משחקים מהמקום השמיני. בראדלי ביל מוביל אותה - ואת הליגה כולה - עם 32.8 נקודות בממוצע למשחק.

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();