"הלייקרס? נצטרך לעבור אותם בדרך לאליפות"

כריס פול: "כדי ללכת עד הסוף אתה לא יכול לברוח מאף אחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.21 - 10:50
תחילת כתבה

המשחק האחרון של פיניקס בפלייאוף נערך ב-29 במאי 2010, וזאת שהדיחה אותה באותו יום הייתה גם זו שדהרה כל הדרך לאליפות - לוס אנג'לס לייקרס. 11 שנים אחר כך, ייתכן שגם במשחק החזרה שלהם לבמה הגדולה, הסאנס יעמדו מול הלייקרס, אותם הם פגשו ב-12 סדרות פלייאוף שונות.  

אם לפני העונה היו אומרים לנו שפרק חדש ייכתב בספר של שתי הקבוצות הללו כשהן ייפגשו בסיבוב הראשון של ה'פוסט סיזן', היינו מופתעים מכך שהלייקרס סיימו רק במקום השני ושפיניקס הצליחה בסופו של דבר להשתחל לפלייאוף, אבל לעונה הזו תסריט מיוחד שאף אחד לא ניבא. כפי שהדברים נראים כרגע, שלושה ימים לפני סיום העונה הסדירה, נראה שכריס פול יסיים שני ויפגוש את לברון ג'יימס בסיבוב הראשון. יש שיקראו לזה "אכזרי", אך CP3 בן ה-36 לא מתרגש.

"הלייקרס? נצטרך לעבור אותם בדרך לאליפות", אמר פול לאחר שהוביל את פיניקס לניצחון על פורטלנד עם 26 נקודות ב-79% מהשדה ושבעה אסיסטים. "שיחקתי במערב לאורך כל הקריירה שלי והוא מעולם לא היה קל. זה לא משנה נגד מי אתה ומה הסדרה. בניו אורלינס שיחקתי באותו בית נגד ממפיס, דאלאס של דירק נוביצקי ויוסטון של טרייסי מקגריידי ויאו מינג. המערב הוא תמיד מפלצת. אם אתה חושב שאתה יכול ללכת עד הסוף אתה לא יכול לברוח מאף אחד".

על כל פנים, פיניקס עדיין יכולה לסיים את העונה במקום הראשון במערב. כדי שזה יקרה, הסאנס זקוקים לשני ניצחונות נגד סן אנטוניו, ולהפסד של יוטה מול אוקלהומה סיטי או סקרמנטו. יש לציין כי לספרס אין על מה לשחק מול פיניקס משום שהם יסיימו את העונה הסדירה במקום העשירי.