"אם הוא לא מוכן להתחסן, תחליפו אותו!"

פרשן ESPN במתקפה על קיירי: "פוגע בסיכויי האליפות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.09.21 - 22:22
תחילת כתבה

אחרי ההתבטאות של בראדלי ביל היום (שני) בנושא, נראה כי עניין חיסוני הקורונה בקרב שחקני ה-NBA רחוק מלרדת מהפרק. אחד המובילים במאבק נגד קבלת החיסון הוא כוכבה של ברוקלין, קיירי ארווינג.

הפרשן הבכיר של ESPN, סטיבן איי סמית' הביע את דעתו הנחרצת כנגד אי רצונו של קיירי להתחסן: "כפי שהדברים נראים כרגע, קיירי לא הולך להיות בנטס בכל מקרה. לפחות לא למחצית מהמשחקים שלהם. אמרתי זאת נוגע לאנדרו וויגינס בגולדן סטייט ואומר זאת גם בנוגע לארווינג - תעשו עליו טרייד! אם הוא לא מוכן להתחסן ולא יוכל לשחק במשחקי הבית שלכם - תחליפו אותו!".

איי סמית' המשיך: "איך אפשר להתחייב לשחקן, גם אם הוא מדהים וגאון כמו קיירי ארווינג, אם הוא יחמיץ חצי מהממשחקים שלכם? איף אפשר לעשות את זה אם אתם רוצים אליפות?".

"כרגע, קיירי והשטויות שלו נגד החיסונים עומדים בפני אליפות. והסיבה היחידה שאני אומר שזה שטויות היא שזה לא קשור לימין או שמאל כמו שהוא אומר, זה קשור לטבעת אליפות - בשביל זה באת לברוקלין", הפציר הפרשן, "כל השאר זה רק הסחות דעת. גם אני לא רציתי לקחת את החיסון, אבל זה מה שצריך לעשות - הקרבות".

כזכור, איי סמית' מתייחס לעובדה שבשלב זה כוכב הנטס לא יוכל ליטול חלק במשחקי קבוצתו עקב הגבלות הקורונה. כשנשאל בנושא, הגארד ענה: ״תכבדו את הפרטיות שלי. שאלה הבאה בבקשה״.

לאחר מכן, ארווינג הוסיף בנושא: "הטבע העניק לנו, על כדור הארץ הזה, תרופות ופתרונות במשך אלפי שנים. קשה לי להאמין ש-12 שנות לימוד בבית ספר לרפואה מספיקות כדי להבין את זה. הפכנו צרי אופקים, המדע אינו מושלם".

צפו בביקורת הנוקבת של איי סמית' על ארווינג: